Laakkosen merkkipäivät tulevana viikonloppuna

Taas on tarjolla ensi viikonloppuna Laakkosella merkkipäivistä iänikuiset renkaat kaupan päälle ja metalli väri "ilmaiseksi" Täyttä paskaa!! Myyjät ohjeistetaan että vähemmän hyvitystä vaihtoautosta ja pienempi alennus suorasta kaupasta. Korkokiskuri Laakkonen ryöstää asiakkaalta 5.9 korkoa kun muut myy 0 tai max 1.95.
5100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Just niin. Kannattaa vaan fanittaa jobbaria facebookissa niin saa parhaat tarjoukset.

Äänestä

Ei kukaan saa rahoitusta ilman korkoa.
Jos korkoa on nolla niin jostain se koron alijäämä katetaan.

Äänestä

Eipä kiinnosta enää. Tylyä meininkiä.

Äänestä

Mainostaakohan ne tuota siisteillä tarroilla huoltoasemien vessoissa?

Äänestä

Eikös Laakkonen käyttänyt vuosikausia autojen siirrossa työvoimaa, joista ei maksettu sosiaalikululuja. Keikka miesten palkat maksettiin pimeänä!!! Kunnes Kamux kärähti. Kamuxin hommat nappikauppaa tuohon verrattuna

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiger123 kirjoitti:

Taas on tarjolla ensi viikonloppuna Laakkosella merkkipäivistä iänikuiset renkaat kaupan päälle ja metalli väri "ilmaiseksi" Täyttä paskaa!! Myyjät ohjeistetaan että vähemmän hyvitystä vaihtoautosta ja pienempi alennus suorasta kaupasta. Korkokiskuri Laakkonen ryöstää asiakkaalta 5.9 korkoa kun muut myy 0 tai max 1.95.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu