Laura Huhtalaari huolissaan idän trolleista

frtgrt

Perussuomalaisten presidenttiehdokas huolissaan "nukkuvista agenteista".
http://www.ts.fi/uutiset/kotimaa/3687756
/Pilvi+Torsti+ja+Laura+Huhtasaari+ottivat+yhteen+presidentin+syntyperasta

Idän trolli presidenttinä olisikin melkoinen tapaus, vähän kuin usassa nyt.

8

332

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fobiini

      Jos tuo vaatimus poistettaisiin, niin sittenhän kuka tahansa ISIS-jihadisti tai sovinistinen afrikkalainen voisi päästä presidentiksi. Ja on tärkeää pitää Suomi suomalaisena ja puolustaa arvojamme. Mitä vikaa valkoisuudessa ja eurooppalaisissa aatteissa ja sivistysarvoissa on? Voihan nytkin jo puolisomali, joka on syntynyt Suomessa tai kokomuslimi hakea presidentin virkaa.
      Vihervasurit puolustelevat valtaväestöä tuhoavia lainsäädäntöehdotuksia epätasa-arvoisuudella. Jos ei homot pääse naimisiin, niin se on epätasa-arvoista.
      Seuraavaksi, jos ei pedofiilit pääse lasten kanssa naimisiin se syrjii tiettyjä kulttuuriperinteitä ja on epätasa-arvoista.

    • Lauralla_ei_älli_kotona

      Huu-Haa Huhtasaari on vainoharhainen tollo. Trumppi on Saksalaistaustainen, mutta Huhtasaari pitää häntä ihanana ja hyvänä pressana peruSamerikkalaisille, eli intiaaneille, eskimoille ja latinoille, joita Trumppi sortaa.

      Huhtasaarella ei oikein logiikka pelaa.

    • mv.Mosko.Vitsi

      Hassut.

      Justiinsahan te keräsitte Iljushkalle kannatuskortteja.

      Kunnon agentti ei koskaan nuku.

    • Voi.hyssykät

      Kansa valitsee pätevyyden perusteella presitentin, Trumppi tuli valituksi narriudellaan siis täysin tollo, ihmettelen jollei häntä potkita pois valkoisesta talosta.

      • Maksaja

        Kouluttamattomat tollot valitsivat Trumpin. Samanlainen kouluttamaton joutoväki on Huhtasaaren kannattajien ydintä.


      • rrgergerger
        Maksaja kirjoitti:

        Kouluttamattomat tollot valitsivat Trumpin. Samanlainen kouluttamaton joutoväki on Huhtasaaren kannattajien ydintä.

        Tämän takia juuri persut ja trumpit nousee kun "parempi" väki tölvii huonompi osasia. Samaa se porvaristo hoki talonpojille jo yli sata vuotta sitten mikään ei ole muuttunut.


    • Ilkeämielisiä

      Persut ovat täynnä trolleja, heidät tunnistaa kirjoitukskista joita muissa puolueissa ei harrasteta.

      • Kdkzkzjd

        Totta sanoit


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      281
      17958
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      24
      5730
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      133
      2662
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      17
      2197
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      337
      1805
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      1063
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      976
    8. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      33
      961
    9. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      45
      958
    Aihe