Täh??

Sitä minä vaan kyselisin kun monesti täältä oon lukenu kommentin että; nokka-akseli pitäis olla turbiinille sopiva. Meinaako tämä vaan sitä että koneen tehokäyrä sopis turbiinin ottoalueelle vai onko tässä kyseessä jotain vaikeampaa.
1215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Just näin, et sinä ihan tollo ole!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Täys tollo kirjoitti:

Sitä minä vaan kyselisin kun monesti täältä oon lukenu kommentin että; nokka-akseli pitäis olla turbiinille sopiva. Meinaako tämä vaan sitä että koneen tehokäyrä sopis turbiinin ottoalueelle vai onko tässä kyseessä jotain vaikeampaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu