......KALI.....

AntiSaatana

Näin unen Hedelmällisyyden Jumalasta,
jota nykyään pidetään Vaurauden Jumalana - materialistisesti, ja lisäksi miehenä...

Hän istui väkijoukkojen edessä puhumatta ja Hän päästi minut ruumiiseensa näkemään, kuka Hän oli: Hänen ihonsa oli vaaleanpunainen täynnä höyhenmäistä valkoista nukkaa, ja Hänen silmäripsensä olivat todella pitkät ja pehmeät -huomasin sen katsoessani Hänen Silmillään (kuinka suuret..). Hän oli myös hyvin ujo - ei arka. Hänellä ei ollut sukupuolielimiä - muotoja lukuun ottamatta, mutta Hän oli Raskaana.
Hän laski kahdet kätensä vatsalleen ja tunsin jopa itsekin Pyhän Hengen läsnä-olon. - Hän katosi.

Näky:
Puhuin jotain kahdelle naiselle. Istuin keinus-tuolin reunalle, kun huomasinkin istuvani jonkun syliin. Tuo henkilö oli siniseksi värjätty, musta tukkainen, huonosti hoidettu, demonisen näköinen nainen. Naiset kysyivät syytä anteeksi-pyytelyyn ja nopeaan siirtymiseeni. Kerroin heille mitä näin, kuin myös että jos hän olisi demoni, niin olisin ehtinyt kuolla monet kerrat.
Naiset eivät reagoineet minuun kuin hulluun, vaan epäilivät (tuossa "unessa") itse Kalia. Yritin jutella tälle naiselle, mutta hänen puheensa oli varsin patoutunutta.
Annoin kynää ja paperia, jolloin muutkin naiset alkoivat nähdä jonkun olemassa olon. Paperia suorastaan revittiin palasiksi kirjoittaessa merkintöjä, joka rauhoittui hieman kun osoitin papereiden lukumäärää ja aikaa..

- Mahtaako kertoa seksuaali-rikosten hurjasta kasvusta post-traumoineen? Se siitä Universaalista uskonnosta sitten...?

0

71

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Onko kaivattusi ulkonäkö

        tarpeeksi miellyttävä? 🥕
        Ikävä
        137
        2001
      2. Toivotko koskaan mies...

        Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
        Ikävä
        129
        1649
      3. Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?

        Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial
        Maailman menoa
        1
        1516
      4. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

        Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
        Maailman menoa
        88
        1423
      5. Svty paska työpaikka

        Elekää kukaan hakeku sinne töihin.
        Suomussalmi
        32
        1401
      6. Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta

        Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne
        Ikävä
        132
        1214
      7. Olisin valmis salaisiin tapaamisiin

        Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet
        Intohimo
        52
        1121
      8. Onko viisikko aktivoitunut

        Taas ruumis !! Viisikko ryskää kukaan ei pärjää
        Seinäjoki
        24
        1099
      9. Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot

        Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks
        Kaste
        422
        1021
      10. Olet ihana mies

        Mun söpöliini 🙊😘
        Ikävä
        51
        904
      Aihe