Cityterveys

Tuleeko magneettivastaukset aina myös cityterveyden sivuilla omaan terveyskansioon jos sinne rekisteröidyt?
Ja kuinkahan äkkiä jos näin on?
371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä tulee sinne omaan terveyskansioon. Itsellä tullut vastaus joka kerta muistaakseni seuraavan päivän iltapäivällä viimeistään...Mutta ilmeisesti se tulee yleensä 1-3 pv:n päästä.

Äänestä

Mitä jos työterveydestä saanut maksusitoumuksen, tuleeko silloinkin se vastaus omalle verkkosivulle? Mulla mennyt jo viikko kuvsuksesta eikä siellä näy mitään!

Äänestä
  • Eiköhän se sillon mene sinne työterveyteen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mrikauhistus kirjoitti:

Tuleeko magneettivastaukset aina myös cityterveyden sivuilla omaan terveyskansioon jos sinne rekisteröidyt?
Ja kuinkahan äkkiä jos näin on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu