52 nainen on mummi

noin itseää mainostaa, että mummi haluaa miestä mökille mukaa

eipä nuo luulis enää et lisääntys jos 52 jo mummi tyyppinen mut sen näköinenkin varhaisin vanhentunut, kalpea pullakasvo tyyppinen
485
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kestätkö oman naamasi hiukan paremmin kun olet haukkunut jotain tuntematonta?

Äänestä

nii vaa etnäs ku sdp 30 jantteri lisäännyttää vielä tuotaki vanhempaa ? eikö se 54 jotai

alkoi vaa mietityttää tuo mummiksi itseää sanova

Äänestä

3/4 suominaisista on mummomaisia jo ennen 40. ikävuottaan.

Äänestä

52 vuotias nainen on mummi joa hänellä on lapsenlapsia.Ettekö te nyt herranen aika tuon vertaa tajua ? Ei sillä ole mitään tekemistä ulkonäön kanssa,52 v.hyvinhoidettu voi näyttää paljon paremmalta kuin siiderillä pullistettu ruokkoamaton suvakki roikkuvissa vaatteissaan.Eri asia sitten nuo arabimaat jossa jo kolmekymppinen kymmenen kersan ja jatkuvan ahdistuksen takia näyttää satavuotiaalta ja on usein hampaaton.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


treffisivust.d kirjoitti:

noin itseää mainostaa, että mummi haluaa miestä mökille mukaa

eipä nuo luulis enää et lisääntys jos 52 jo mummi tyyppinen mut sen näköinenkin varhaisin vanhentunut, kalpea pullakasvo tyyppinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu