Nato takaa naisrauhan

Bush vanhempaa syytetään kourimisesta – tiedottaja myöntää entisen presidentin taputelleen naisten takapuolia.
Presidentin tiedottajan mukaan Bush on pyrkinyt koskettelemaan naisia hyväntahtoisella tavalla.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Näitä hyväntuulen koskettelijoita on meillä Suomessakin.

Äänestä

En halua presidenttiä, joka ei ole kosketellut naista.
En halua presidenttiä, joka ei naista kosketellessaan ole hyvän tahtoinen, vaan pahantahtoinen.

Nämä keskustelut alkavat mennä pikkuhiljaa, aivan naurettaviksi. Kasvakaa jo aikuisiksi.

Äänestä

kutita
Rahanliitto nato takaa suomalaisille hyttysettömät kesät. Suomen pitää liittyä natoon, koska hyttyset eivät uskalla työntää imukärsiään suomalaisten ihoon, kun suomalaisilla on nato. Hyttyset eivät ole hyökänneet yhdenkään natomaan kansalaisen kimppuun sitten viime kesän, vaikka titlut muuta väittävät. Nyt vaavina natoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


etuajo-oikeus kirjoitti:

Bush vanhempaa syytetään kourimisesta – tiedottaja myöntää entisen presidentin taputelleen naisten takapuolia.
Presidentin tiedottajan mukaan Bush on pyrkinyt koskettelemaan naisia hyväntahtoisella tavalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu