Stoltenberg on menettänyt järkensä!

Stoltenberg yrittää kylvää eurooppaan pelkoa P_Korean mahdollisesta hyökkäyksestä ydinasein vaikka tuo pieni kaukaisin valtio euroopasta katsottuna uhkaa nimen omaan tuhota koko USA!

https://www.youtube.com/watch?v=rglsiXqtXEo
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
Aloittaja

Stoltenbergin natotyperyys on saavuttanut huippunsa ja paljastaa kuinka naurettavaa on koko natoprobaganda missä etsitään vihollista vaikka Timbutista jotta tuo kylmänsodan viimeinen jäänne saisi jatkua

Äänestä
  • Aloittaja

    meidän suomalaistenkin pitäisi tuon sairaan aivokääpiön mielestä pelätä pikkuruisen P_korean mahdollista invaasiota ´vaikka välillämme on Venäjän maata tuhansia kilometrejä ja vielä Uralin vuoristot ja siperian pakkanen.Näin sairasta on natovainoharhaisuus jonka tarkoituksena on vain saada suursota aikaan hinnalla millä hyvänsä.

    Äänestä

Aloittaja

Kommentoi aloitusta


kissamies57 kirjoitti:

Stoltenberg yrittää kylvää eurooppaan pelkoa P_Korean mahdollisesta hyökkäyksestä ydinasein vaikka tuo pieni kaukaisin valtio euroopasta katsottuna uhkaa nimen omaan tuhota koko USA!

https://www.youtube.com/watch?v=rglsiXqtXEo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu