Mitäs miltä Presidentti jatkuvista

"Sotaharjoitteluista " Jenkkien kanssa miksi Jenkit pitää taas tänne kutsua halutaanko väkisin joku provokaatio ?? ei tämmönen rauhaa ja luottamusta edistä tipanvertaa.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on ollut alusta asti viemässä tätä maata natoon. Oli viemässä myös eu:hun sekä myös eurovaluuttaan.
Jälkimmäinen ilman kansalta kysymättä. Edellinenkin on niin ja näin.

Muistakaa, että paskacoccareet ovat hurrien kanssa aina olleet samaa pataa venäjä vihassaan ja suoranaisessa inhossaan. Siihen touhuun on aina liittynyt myös Saksa. Ja myös kirkko.

Ahneus teettää kaikenlaista............ja sokaisee..

Äänestä
  • "Jälkimmäinen ilman kansalta kysymättä. "

    Ilman kysymättä... Moka, jota tuskin kukaan koulujakäynyt suomalainen tekisi. Trollitehtaan pitäisi palkata paremmat suomen opettajat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


onkotaashiljaa kirjoitti:

"Sotaharjoitteluista " Jenkkien kanssa miksi Jenkit pitää taas tänne kutsua halutaanko väkisin joku provokaatio ?? ei tämmönen rauhaa ja luottamusta edistä tipanvertaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu