Uusi Nissan lavaauto

Tässä mallissa on laitettu Mersun merkki keulaan joten tämä Nissan myydään Mersuna jotta voi laittaa hintaa kovemmalle.
http://www.iltalehti.fi/autotestit/201711042200508298_at.shtml
5421
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ainakin perinteiset kaksi viikseä ratin vasemmalla puolella. Vähemmilläkin pärjäisi.

Äänestä
  • Tottakait ilman takapenkkejä, pölhökustaa suomessa!

    Äänestä

Mistä niitä Mersun keulamerkkejä saa ostaa aattelin laittaa mun Hiaceen kans sellainen niin hinta nousisi ?

Äänestä

Ostin just Navaran Trek1° mallin. Vastaavilla varusteilla tähtikeulainen 20 000€ enemmän !!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kallisauto kirjoitti:

Tässä mallissa on laitettu Mersun merkki keulaan joten tämä Nissan myydään Mersuna jotta voi laittaa hintaa kovemmalle.
http://www.iltalehti.fi/autotestit/201711042200508298_at.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu