Jonkin näköinen paniikki on palstahäiriköllä oltav

koska nostelee vanhoja juttuja tviiteillään kärkeen Sipilästä.
2105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

MunakarvaVanhuksella on käestys päällänsä. Keskusta on ykkönen, sittem kolme miestä Ossi Sipilä ja majuri. Kova on miehenhimo!

Äänestä
  • Ossi Sipilä on twitterissä esiintyvä pikkupoika. Muita Ossi Sipilöitä en julkisuudesta tunne. Panetteletko pikkulapsia täällä peto?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Sipilä.uppoamassa kirjoitti:

koska nostelee vanhoja juttuja tviiteillään kärkeen Sipilästä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu