Painijan kanssa, Ei minusta moraalisesti oikein.
Ukkomiehen touhut..
vaimo.ja.lapset
20869
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Sun mielipiteilläs ei oo mitään merkitystä.
Samaa mieltä. Olisi kannattanut lopettaa ennenkuin edes aloitit!!
Kyllä jollekin ottaa lujille aikuisen ihmisen rakastuminen toiseen, kyllä kymmenlapsisia perheitäkin on eronut, ei muuta kuin uutta etsimään.
Jakorasioita on aina ollut pitäjässä kiltisti, kun maisema muuttuu rasiat toimii
Ilmiö on moderni ja yleistyy. Jo Wikipedia määrittelee: ”Jakamistalous (englanniksi Sharing economy) on tapa jakaa, lainata tai vuokrata tavaroita omistamisen sijaan.”
Voimistuessaan trendi keventää entistä paremmin monen leipääntyneen ja laiminlyödyn rouvan omatuntoa. Omistushan säilyy isännällä, ja aisa on kevyt kantaa.
Juu eikä järvikään soutamalla kulu,
Kunhan suotaa OMALLA järvellä.
"Missä on isi"? kysyvät lapset jouluna äidiltä..
Perheenrikkoja sais hävetä.
Sinä kateellinen paska saisit hävetä! Mietit varmaan 24/7 millaista sänkypaini tuon kanssa olisi. Niin miettii moni muukin. Hyvä että edes joku saa olla se onnellinen joka väännetään seljuun.
Ainoa mikä aiheuttaa lähimmäisille tuskaa olet sinä joka täällä kaakatat kuin kana asioista jotka eivät sinulle kuulu.
jättäkää urheilia rauhaan kateelliset kirjoittelee.
Ei ole kadehdittavaa perheenrikkojassa.
SUOMESSA ei ole pakko olla avioliitossa, on moraalitonta olla pakosta avioliitossa, siinä lapsetkin kärsii.
Kyllä kelpais olla kun petra selättäis ristivyö-heitolla
Älä edes puhu! Panettaa niin että suus maistuu.
Kyllä 71 vuotiaan punaisen auton omistava helluntain parlamemtissä käyvän ukon kommentti kovaa pa. .skaa. Ei seiso edes viagralla.
Etkö tiedä että kun latva lahoo niin oksa senkun kovenoo
karmee haahka
Mies sai kuulla kunniansa pesäpallopelissä saarisaarikentällä, kun anoppi saapui paikanpäälle.
Anopin kävi kateeksi.