USAN ulkoministeri !

Gerog DabliJÄÄVEL Buss;in kätyri ja vakooja Gondoolinairo Rais kiertää nyt ympäri maailmaa ja vakoilee mihin maihin DabliJÄÄVELIN, kannattaisi lähettää sekarotuiset ja sotahullut apulaisensa
4334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on ihan hyvä nainen..

Äänestä

laittaa kaikille riisipusseille jauhot suuhun!

Äänestä

poronpurijan kannatte kitistä vasta sit kun seitajärven verityöt selvitetty.
laumasieluinen porotokan vahti late haukut nyt väärää puuta,leezza rice on saamassa rauhanneuvottelut aikaan israelin ja palestiinalaisten kesken,siihen ei eu ole pystynyt.
eikä pysty,koska kukapa kunnioittaisi sinunkaltaisia rakkikoiria joita eu on väärällään.

Äänestä
  • Ne on jo saaneet kunniamerkit , jotka ovat Seitajärvellä suuria sotilastukikohtia tuhonneet.
    Pieni ongelma on se , että Suomalaisten mielestä kysymyksessä on pieni tietön erämaakylä.

    Asia on muuten ihan selvä , mutta suurvaltapolitiikan vuoksi sitä ei saa sanoa ääneen.

    Katotaampa , kyllä Liisan hommissakin joku järki on . Ei se iso maa , ihan ilmaiseksi juoksuta toisellepuolen palloa. Eikä se Latekaan taida olla poroja purrut , yleensä ammattilaiset ovat maltillisempia.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Late lapista kirjoitti:

Gerog DabliJÄÄVEL Buss;in kätyri ja vakooja Gondoolinairo Rais kiertää nyt ympäri maailmaa ja vakoilee mihin maihin DabliJÄÄVELIN, kannattaisi lähettää sekarotuiset ja sotahullut apulaisensa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu