Missä k.edustajat luuraa Eu keskustelusta

Kylläpä on kova kiinnostus Eu politiikkaan suoomeen kansanedustajilla. Hallituskin näprää joko kännykkää tai ilmeilee muuten vaan.
352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Huorissa ja huoraamassa ovat valtion piikkiin.

Äänestä

Niin tyhmän näköistä sakkia että hyvin voi olla em totta. Ei näytä kiinnostavan muu kuin rahan tulo omalle tilille. Voisivat edes poistaa entisiltä edustajilta miljoonaeläkkeet. Törkeyden huippu. Ei mitään selkärankaa ole poliitikoilla.

Äänestä

Oli paikalla,tai ei,niin liksat ja kulukorvaukset,ym,ym etuudet juoksee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KANSANedustajatTienaam kirjoitti:

Kylläpä on kova kiinnostus Eu politiikkaan suoomeen kansanedustajilla. Hallituskin näprää joko kännykkää tai ilmeilee muuten vaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu