Tarvitsisin hieman apua

Minulla on suuri ongelma johon tarvitsisin hieman apua. Katsokaas kun olen pähkäillyt tämän asian kanssa jo viikkotolkulla saamatta edes öisin nukuttua. Kaipailisin siis apuanne kiperään kysymykseen: kuinka saisin rikki kookospähkinän?
4160
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No kysymyksesi osui just asian ytimeen. No että sillä tavalla.

3Äänestä

Kysy 172cm pitkältä mieheltä? Häntähän ohjeistettiin pitämään kookospähkinöitä kainaloissaan.

1Äänestä

No jo on aikoihin eletty Suomessa jos ei saa pähkinää rikki. No että sillä tavalla.

1Äänestä

No että tälleen. Kokeile 1500 wattia.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pröötsanoperse kirjoitti:

Minulla on suuri ongelma johon tarvitsisin hieman apua. Katsokaas kun olen pähkäillyt tämän asian kanssa jo viikkotolkulla saamatta edes öisin nukuttua. Kaipailisin siis apuanne kiperään kysymykseen: kuinka saisin rikki kookospähkinän?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu