Miten tälläinen lähes nelikymppinen kurppa voi olla paremmassa kunnossa kun miehet. Mies tulee treffeille puuskuttaen että hyvä kun hengi vielä kulkee. Ensi kyllä kehuvat että liikunta on arkipäivää mutta pyöräilykin näyttää olevan niin vaikeaa että hengästyvät. Jättäkää ne joulukinkut ostamatta ja syökää salaattia niin kunto nousee ja paino putoaa.
Miehet on huonossa hapessa
20
694
Vastaukset
- Höpä
Yleensä 40-50 v kävelevät sohvalta jääkaapille ja takaisin,siinä niitten kuntoilu ja pötsi kasvaa..ja roikkoperse
- Terknodonna
Mä olen tullut aivan samanlaiseen tulokseen. Miehet ovat kamalassa kondiksessa, jos joutuu johonkin Jumbon tapaiseen ostoskeskukseen.
Käsittääkseni tilanne on täällä kaupungissa hieman parempi.
Naiset ovat taas perinteisesti olleet kiinnostuneempia terveydentilastaan kuin miehet. Naiset syövät terveellisesti, elävät terveellisesti ja ovat kaikessa tässä terveellä tavalla sosiaalisia. Naiset elävät, ovat elossa.
Mies on jotenkin aina oudolla tavalla "pihalla" kaikesta.
(naurua)- uygjjjggfgh
Niin terveyden takiahan sitä photoshoppaillaan ja käydään ottamassa huulitäytettä yms..
Se on katsos niin, että nykyään voi pokerinpelaamista ja nettipeleillä leikkimistäkin kutsua urheiluksi. Sitten on tietysti penkkiurheilu ja autourheilu, joten kun katsoo telkusta mäkihyppyä ja autolla kurvaa lähikauppaan hakemaan lisää kaljaa, voi sanoa urheilleensa koko päivän.
- 12121212121212
Onhan aurinkorantamatkailukin intohimoinen harrastus ja sivutoimisen life coaching-toiminimen perustaminen kunnianhimoisuutta ja suurta menestymistä.
- lihavihatipunen
Hei multinkkimies, tuo "hengi" paljasti sut. Ootko ostellu viime aikoina auringosalaattia ja onko sulla sängypaikka naiselle vapaana?
- Lihavakukko
Tää nainen on stalkannu viimeiset 8 vuotta ihmisten kirjoituksia netissä. Tietää kaikista kaiken eikä sillä muuta elämää olekkaan.
Lihavakukko kirjoitti:
Tää nainen on stalkannu viimeiset 8 vuotta ihmisten kirjoituksia netissä. Tietää kaikista kaiken eikä sillä muuta elämää olekkaan.
Mistäs tiedät? ;D
- lihavihatipunen
LinerT.2 kirjoitti:
Hehee... :D Sit kun pitäisi käyttää ng-äännettä, meneekin koolla.
Niin just :-D Kenkät oli jalassa.
- lihavihatipunen
Lihavakukko kirjoitti:
Tää nainen on stalkannu viimeiset 8 vuotta ihmisten kirjoituksia netissä. Tietää kaikista kaiken eikä sillä muuta elämää olekkaan.
Kyl mä ainakin jo 14 vuotta olen stalkannut ..siinä muun elämän ohessa. Mutta mä en sentään esitä montaa eri ihmistä.
- 12121212121212
LinerT.2 kirjoitti:
Mistäs tiedät? ;D
Just näinhän se on.
Kyllähän sitä ehtii elämään niitä parhaita nuoruusvuosia sitten joskus viisikymppisenä, kun sä olet kuitenkin ollut selvästi alle 45 ja 21-vuotiaan fitnesskissan näköinen jo vuosia.
- Kaisanoasaa
Ei nainen osta ladaa jos on varaa ostaa mersu
Salaatilla kukaan kuntoaan nosta, ääliö.
- Ruma-ätmi
Vaikka mies olisi hyvässä hapessa niin ei se parantaisi mahiksia saada naisia.
Joulukinkku on niin hyvää, että sitä kannattais ostaa muulloinkin kuin jouluna
- yksinäinen-mies
Ei tässä ole paljon intoa kuntoilla kun ne tavis naiset jotka ei liiku itse, haluaa kuitenkin niitä fitness miehiä ja jääkiekkoilijoita.
On muuten aika rankka yleistys että äijät on huonossa kunnossa..
- yleistäkää
Tää palsta on täynnä yleistyksiä.
- yksinäinen-ätmi
Myännän että maha kasvaa ja farkut just ja just enää mahtuu jalkaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.583723Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j853113Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin642318Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.141530Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä
Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m651309- 871169
Varusmiehen kuolema
Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä291029Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?1991Huippu, kaupunki ostaa hotellin
Hyvä juttu meillä on oma hotelli iloitsi Pirtihirmukin. Nyt vaan rekryt päälle ja uusi henkilökunta. Tarvitaan tekijöitä55965- 47952