Onkos teidän sefulla tiukka pipo, kun poistelee juttuja ilman järjen häivää ja vastoin Suomi24:sen omia sääntöjä?
Vastaukset 4
- Isovelitäpinöissään
Olen toisinaan ihmetellyt ihan samaa kun tosiaankaan en ole huomannut mikä aloituksessa tai mielipiteissä oli niin pahaa että piti kokonaan poistaa.Kai se Isoveli sanelee mitä saa olla ja mitä ei ja riippuu vähän siitä millä tuulella Isoveli milloinkin on.
- Hihmikäprofiili
Ja oli se Niinistön kuva täällä tänään tosiaankin kamala mutta kamera ei valehtele. Se poistettiin mutta ikinä ei kuva mielestä häviä. Haukka.
- bmx-cc3
Siinä oli niin tökerö teksti mukana , että oli tehtävä reklamaatio näin käyttäjänä.
- Olikosepaha
Romanit valepoliiseina juttu on myös hävinnyt.
Rasismiako?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t69910Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää227803Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️67738- 49654
On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja
Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien59558Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh26523- 46497
Oletko miettinyt
Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä29489Olet mieleni päällä edelleen, J
En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞24487- 35479
