Olen erityisen vasemmistolaisesti ajatteleva. Kaikki tuntemani aateveljet ja minä olemme yksimielisiä siitä että maahanmuuttopolitiikka on täysin perseestä. Mielestämme rajat olisi pitänyt pitää kiinni kaikilta joilla ei ole varmaa todistettua henkilöllisyyttä ja sovittua työpaikkaa alalla, missä oikeasti on pula työvoimasta.
Kymmenistä tuntemistani kokoomuslaisista yli puolet on himomatuttajia, eli suvakkeja.
Olen tullut siihen tulokseen, että kun tällä palstalla ja medioissa rummutetaan vasemmistolaisuutta valtavien maahanmuuton ongelmien aiheuttajaksi, on kyseessä Kokoomusen palkkaama trolliarmeija joka suoltaa jatkuvaa valhepropagandaa jottei Hölmölän kansa tajuaisi kuinka riistoporvarit ajavat Suomea orjuuden aikakaudelle.
Kymmenistä tuntemistani kokoomuslaisista yli puolet on himomatuttajia, eli suvakkeja.
Olen tullut siihen tulokseen, että kun tällä palstalla ja medioissa rummutetaan vasemmistolaisuutta valtavien maahanmuuton ongelmien aiheuttajaksi, on kyseessä Kokoomusen palkkaama trolliarmeija joka suoltaa jatkuvaa valhepropagandaa jottei Hölmölän kansa tajuaisi kuinka riistoporvarit ajavat Suomea orjuuden aikakaudelle.
Vastaukset 4
Vanhimmat
myös tavallinen metalliduunari ja jokaisen matun voisi lähettää takaisin Ruotsiin yhdessä Stubbin ja muiden vastaavien kanssa.
Aloittaja puhuu täyttä asiaa työläisvasurien matukriittisyydestä. EU-liittovaltiokehityksen varmistamiseksi Kokoomus, Kepu, Siniset ja EU-tahot ja hybridisodankäynnin osastot ovat propagoineet ja trollanneet vasurit suvakeiksi, vaikka vain Eduskunnassa näyttelevät ja teatteria pyörittävät tosi-TV-tähdet ovat monikulttuurista EU-liittovaltiota ajavia suvakkeja.
Pahimmat suvakit puolueista löytyvät Vihreiden jälkeen Kokoomuksesta, RKP:stä ja Sipilän uusliberalisti-Kepusta, ns. pakolaisbisnessuvakit. Vasemmistoliitto ja SDP ovat näyttelijäpoliitikkojen osalta melko täynnä suvakkeja vaikka ns. kenttä eli työläisluokka on maahanmuuttokriittisiä jotka eivät kannata rajat auki politiikkaa tai hallitsematonta maahanmuuttoa ja taakanjakoa.
Eihän tuota mamutusta kannata muut kuin idiootit ja heillä harvoin on mikään poliittinen kanta selvillä ja kokemusta työelämästä vielä vähemmän. Sellaisen on helppo toivottaa kaikki maahan tervetulleeksi joka ei miltään osin käsitä miten yhteiskunta pyörii ja luulee rahan tippuvan taivaasta ihan kuin sossusta rahat hänen tililleen.
Työväestölle eli vasemmistolle on suurta haittaa ja taloudellista menetystä kun heidät korvataan ilmaistyövoimamatuilla joiden palkan maksaa valtio. Veronkiertäjä-riistoporvarit saavat entistä suurempia voittoja kun työvoima jolle ennen piti maksaa palkkaa, korvataan työvoimalla jonka palkan maksaa valtio vuosien ajan.
Duunari joka äänestää Kokoomusta on kuin pahanlaatuisin syöpäsolu.