jos siteeraa raamattua

Se ei ole vastenmielistä, vaan todistaa teidän mielipuolisuutanne.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Perustelisitko väitteesi? Ilman kunnollisia, järkeviä perusteluita, väitteesi on mielipuolinen.

Äänestä
  • Juuri noin Jeesuskin asian ilmaisee niistä, jotka Hänen Sanaansa halpana pitävät. Joh. 12:48 Joka katsoo minut ylen eikä ota vastaan minun sanojani,
    hänellä on tuomitsija:
    se sana,
    jonka minä olen puhunut,
    se on tuomitseva hänet viimeisenä päivänä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kilttipeto kirjoitti:

Se ei ole vastenmielistä, vaan todistaa teidän mielipuolisuutanne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu