Kuinka joku voi tosiaankin olla niin raaka, että ensin raiskaa nuoren tytön ja sitten polttaa elävältä. Tarkoitan tätä Ramin Azizia joka kyseisen teon suoritti. Kehtasi vielä väittää, ettei hänellä ole mitään tekemistä tytön kuoleman kanssa vaan tämä olisi muka tehnyt itsemurhan kävelemällä palavaan taloon. Murhan lisäksi Ramin Azimi tuomittiin törkeästä raiskauksesta, törkeästä vahingonteosta ja liikennerikkomuksesta. Onneksi ei saanut sentään valituslupaa korkeimpaan oikeuteen. Ja näitä ihmisiä suvakit haluavat tänne Suomeen oikein laumoittain. Hyi helvetti.
Kuinka joku voi olla niin raaka
ihmetouhua
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Juttuhan on ettei meillä ole minkäänlaista kontrollia siihen keitä suomeen päästetään kun valehtelijatkin voivat saada kansalaisuuden... aika harva matuhan on täällä lopulta oikealla nimellään, iällään tai kansalaisuudellaan.
Miksi tätä ihmistä ei poisteta Suomesta? Miksi hän ei suorita rangaistustaan kotimaassaan?
Juuri niin! Tuollainen maahanmuuttajataustainen iljetys ei saa jäädä Suomeen!
muslim kill -haun tuloksia kannattaa katsella ja vieläkun siihen lisää- vomen -on nämä raakoja
eluuukoita suorathan
Islam on saatanan uskonto
Suomalaiset naiset rakastaa näitä jännämiehiä.
Tämä afgaanipiru lähti Helsingistä tälle tappokeikalle, kyllä siinä on ollut aikaa miettiä mitä tekee. Tämä vaan todistaa sitä että tällaiset ihmiset eivät kuulu tänne, heidät pitäisi lähettää pois.