Haluan toivottaa Suomi24:n seurakunnalle onnellista ja Jumalan siunaamaa uutta vuotta 2018!
Toivotan meille jokaiselle myös entistä suurempaa rakkautta ja lempeyttä toisiamme kohtaan vuonna 2018.
Jumala meille siihen Voimia antakoon!
GudsBarn
Siunattua uutta vuotta 2018!
11
89
Vastaukset
Kiitos samoin sinne.
Kiitos . Samoin sinulle siunattua uutta vuotta :)
- miksimiksimiksi
Kiitos samoin, mutta miksi Jumala ei enää suojele Euroopan kansoja? Vaikka on vuosisatoja rukoiltu, niin miksi Jumala antaa toisenuskoisten tulla hävittämään koko Eurooppa, Suomi mukaanlukien?
Miksemme ole enää Jumalan siunauksessa?- Jumalan.hylkäämät
Koska Eurooppa ja Suomi on täynnä luopioita.
Nähdäkseni toisenuskoiset eivät meitä tuhoa vaan oma luopumuksemme tuo vaikeudet.
Miksi kirkkomme heittää kaiken pyhän ulos ovistaan, ja kääntää armon irstaudeksi? Ja miten siitä voisi seurata muuta, kuin tukkapöllöä?
Minultakin siunaus ja onnittelut kaikille.
- törkyturvalle
Ei kiitos!
törkyturvalle kirjoitti:
Ei kiitos!
Joo, Pe.ku saa pitää rienauksensa minunkin puolestani ihan vaan itsellään 😝😝😝
- rytiputki
Kiitos aloittajalle, Siunattua ja Turvallista vuotta 2018 ihan jokaiselle 👼
Tätä kaikkea myös toivotan sinulle, sekä kaikille palstalaisille.
Kiitos. Samaa toivotan myös sinulle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot981020- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648