Ranskalaista uuden vuoden viettoa afrikkalaisittain
Ranskalaispoliisia (naispoliisi) pahoinpideltiin matujen toimesta
http://12160.info/profiles/blogs/french-police-woman-jumped-and-stomped-by-group-of-thugs
Naispoliisi hakattiin ranskassa uutenavuotena
7
63
Vastaukset
- Pampullanenille
Ei saanut raukka tietysti puolustautua mitenkään?
- 123d123d123d123
miten puolustaudut yksin tuhatta matua vastaan?
- vittu.kun.vituttaa.niin
Kovasti tarttui viruksia tuosta klipistä. Oli natsien saastuttama.
- SairastaTouhua
Ei oo ihan täysjärkisiä sillä tossa videossa ne työntää auton metrotunnelin portaista alas https://www.youtube.com/watch?v=vph5MN8D2vg
- neeitiedämitäänmuuta
miksi poliisi oli yksin tuollaisessa tilanteessa?
Mä en lähtis edes odottamaan tuolta porukalta mitään tämän vähempää.
uusivuosi, kaukana kotoa, ei mitään hävittävää, näin ovat teheneet vuosisatoja siellä mistä lähtivät....tahtotilassa ei ole mitään muuta. Tämä on parasta mitä tietävät.
Ja tää on sitä "parempaa" mitä vartiaset ja sen avustajat, sipilät ja ztubit haluaa
sitä parasta mitä ne tietää.....
tää on SITÄ parasta mitä sipilä ja niinistö tietää tälle maalle!
suvakki: sano mikä on parasta mitä tiedät?
Minusta tekojen perusteella euroopassa hallitsee rikollinen mieli ja rikollinen mieli. - roskasakkia
Kulttuuriväki vietti siinä uutta joulua, suomessa kurdi jo vaati, ettei murjaani saa esiintyä tiernapojissa. seuraavaksi tätä suomeenkin, uuseurooppalaista joulunviettoa.
- Hyvähän_tuo
Natsihuora sai kyytiä provosoituaan itse rasistisesti. Kyllä sivistyneessä maassa tuollaiset osaisivat käyttäytyä niin ettei ole lisäkoulutukselle tarvetta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081672Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai981597Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961507Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541396Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341362Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48895Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115882Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii427861Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290827Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347815