https://www.seiska.fi/Uutiset/17-vuotias-Crista-Jaatinen-hankki-peppuimplantit-ja-huulitaytteet-talta-han-naytti-ennen-ja
Perseet, tissit ja huulet täyteen silikonia. Persetäytteet ovat nyt uusinta muotia.
Vai onko kysymys siitä, että nämä ovat patriarkaatin uhreja?
Nainen, tuo älykkäämpi sukupuoli
12
465
Vastaukset
- Trhöm
Selvä se. Patriarkat tykkää perseistä
- ÄlykäsEliMies
Yksikään normaali mies ei pidä naisessa silikonilla luotua luonnottomuutta. Hyvä esimerkki siitä, kun naiset luovat keskuudessaan omat ulkonäköpaineensa ja standardinsa.
- Antifemakko
Ja mikäköhän on perimmäinen syy sille, että täytyy itseään tuolla tavalla "parannella"? Huomaamattomuus? Ja kohta patsastellaan taas niukoissa vaatteissa lehtien sivuilla ja vuodatetaan, kuinka on taas tullut seksuaalista häirintää.
- Tuulitunnelit
Kun ostaa muoviperseen voi käydä salilla vain ottamassa itsestään kuvia ja leikkiä treenaavansa.
- grwHGBREWUHQ465JUQ4
Olen päättänyt, että kopsaan tekstini useaan näihin ihmisten idiotismi asioihin;
Paskaa koko vitun feminismi tai menimismi tai moni muukaan vitun typerä ukkeleitten ja akkeleitten ihmis tolvanuus.
Eiks nää saatanan kakkakikkareet ala jo tajumaan että ne näyttää ihan päättömiltä kanoilta?
Vittu ois kiva nähä että maailma muuttuis ehkä vähän paremmin kuin että vaikuttais että me oltais jyssähhetty johki helvetin 1500 kuvulle noidanpolttoajalle.
Saatana nää ihmiset on aivoja satuttavia..
Vitun heikkoja paskanärhejä kaivelemas jotakin vitun kuoppaa löytääksee jotain vitun herkkuderkku matosia, mutku jokin muu närhi sun muu paskalintu tulee ja hyökkää kohti, niin hirrrweee eläimellinen tappelu siellä sun täällä ettei noista ota mitään vitun selkoa..
Oispa se joku joka tekis jonkun saatanan tutkielman ihmisistä, että millaisia ihmiset ovat persoonaltaan, sekä miten ihmiset toimivat, kuten jos vaikka joku adhd vastaan asperger hyökkää kepeillä, niin kumpi voittais.
Huom! Ei kirjaimellisesti kepeillä, mutta siis mielenlujuudella, taikka toisinsanoen myös psykologismisena ajatuksena tai mallintana.
Nää ihmiset on kyllä aeka moisia torttu ukkoja, että kivi kausi tule heleposti miäleen jossa karvapehko oli ainut suojansa kylmältä, tai iskeviltä kynsiltä (lakattuina vain), sekä mutaa perseestä käytettiin myös heittoaseina.
Jne.
Toivon hartaasti että älykkäämpiä ihmisiä kehittyis nopeammin.
Onnex niitä on jo ilmassa sentäs vähän enemmä ku joku 10 vuotta sitten.
Ugh, olen puhunut.
Ja nyt te saatanan persvakoiset ihmiset jotka loukkaannuitte, niin en aio tyypillisesti sanoa että voivoi, vaan sanon suoraan että jos te jaksatte katsoa asiaa tarkemmin, että onko se järkevää jne vai ei, ja sen mukaan menette, ennemmin kuin kommaatte jotain vitun vähä älyistä paskaa että "No ohhoh.. Onpas siinä fiksu imminen../mitä toiki yrittää sanoa" jne, sillä jos niin teette, niin onneksi olkoon!
Voititte idiootin tittelin!
Säilyttäkää sitä kunnialla, sekä muistakaa idiootinkruunu, joka on vain rullattu a4 paperi, jossa lukee "idiootti".
Kiitos, ja heihei. - läskiperseet
Aivan kuin Tuksu. HAHAHAAAAAaaaaaaaaa!!!!!
- yleistetään.sitten
Jos kerran yksi edustaja riittää määrittämään koko sukupuolen älykkyystason, niin vetäisen esiin seuraavan nimen: Aleksanteri Stubido.
- hanurikorjaamo
Yksi? Näitä ämmiä on enemmän kuin seiskalehdessä sivuja.
Mutta en tiennytkään, että Stubbi on ottanut persimplantit. - vai.yksi.vain
https://www.mtv.fi/viihde/muut/artikkeli/kauneusleikkaukset-eivat-aina-onnistu-suomalaisjulkkikset-avautuvat-kokemuksistaan/2990200#gs.70DOpBM
Tässähän näitä on lisää. Yksi laitatti lisää täytettä H-kuppeihin... - teinibarbie
vai.yksi.vain kirjoitti:
https://www.mtv.fi/viihde/muut/artikkeli/kauneusleikkaukset-eivat-aina-onnistu-suomalaisjulkkikset-avautuvat-kokemuksistaan/2990200#gs.70DOpBM
Tässähän näitä on lisää. Yksi laitatti lisää täytettä H-kuppeihin...
- tuksunpuksu
Nuo vinoutuneet kauneusihanteet ovat toisten naisten ja homomiesten luomia. Yksikään tervejärkinen heteromies ei pidä tuollaista paskaa viehättävänä.
- Oulustavaan1
Normaali suomalainen nainen on viehättävämpi kuin viihdeteollisuuden tuottama muovinen ihmisrobotti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843402
- 771347
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1821339Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401040Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd104987Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310952- 43859
- 95857
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78845Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124835