Eikös tämä nyt ole aivan oikein
http://www.iltalehti.fi/kotimaa/201801062200648637_u0.shtml
Luultavasti tuo vasarasta saanut teini oli ensin häirinnyt ja perseillyt ihan kunnolla.
Teiniperseilijä sai vasarasta
5
54
Vastaukset
- fddgdgdg
Juu juu, varmaan mies oli ihan tuosta vain käynyt päälle... Todennäköisesti pentu ärsyttänyt raivon partaalle ensin, joka nyt unohtui mainita jutussa.
- apinat.riehuu
Noiden perseilijöiden vanhemmat yleensä opettaa nuo tavat, kotoa oppii kaikenlaista mitä ei pitäisi.
- fdhgfghdgfhd
Jos ei mitään syytä ollut niin hoitoonhan se kuuluisi, mutta mikä on totuus tietää ei voi tässä.
- yksipuolinenjuttu
Todella yksipuolinen uutinen, on mukamas urheilija. Luulenpa että sai ansioidensa mukaan.
- srtuyt6yi7g8o0p8h90
Miksi näistä retardeista mopoautohäiriköistä yritetään tehdä tarinan sankareita? Ei kukaan työssä käyvä jaksa kunnella sitä bassoa ja koneen huudatusta puoleen yöhön asti. Vasaraa vanhemmille kanssa jos ei mopoauto ole kymmeneltä illalla pihassa parkissa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081683Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1011635Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1011544Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541405Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341365Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48901Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii448885Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115885Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai293835Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347818