Eikö ole ketään?

Moi.
Missä on kaikki vantaan seuraa hakevat naiset? Ei tartu miltään seuran haku sivustoilta vaikka koen olevani ok näköinen ja hyvä kroppanen 30v mies onko kaikki oikeesti feikki profiileita? Yhen illan jututkin menis koska eihän sitä koskaan tiiä jos törmää siihen oikeaan.

5

88

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ihra-vallu

      Mä voisin treffata sua. Reikä se on miehelläkin. Tarjoon kaljankin!

    • Ei kiitos :) ihan nainen hakusessa. Omaan kaljaankin on vara :p

    • Hanna_33

      Ei ole, lähden mieluummin lomalle Gambiaan.

      "Gambia on viime aikoina jälleen kerran noussut esille naisten suosimana seksimatkakohteena. IS matkusti paikan päälle selvittämään, mitä Länsi-Afrikan hymyilevällä rannikolla todella tapahtuu.
      Kuumin auringonpaahde on jo kotvan aikaa sitten vaihtunut iltapäivän pehmeänraukeaan lämpöön. Rastatukkansa pipon sisään verhonnut Ali torkkuu vaalean aurinkovarjon alla, unilaulusta käyvät taustalla pauhaavan Atlantin valtameren aallot rannan pehmeään hiekkaan murtuessaan.

      – En ota häntä vakavasti, koska hänkään ei ota minua, luonnehtii muutaman metrin päässä kahvilan pöydässä istuva Riikka pari vuotta kestänyttä suhdettaan gambialaiseen poikaystäväänsä.

      Ruotsissa asuva suomalaisnainen on viidettä kertaa lomalla Gambiassa. Afrikan pienimpään maahan Riikkaa vetävät Alin lisäksi aurinko, lämpö ja reggae-musiikki.

      – Missään muualla nainen ei kyllä saa tällaista huomiota osakseen, hän hämmästelee.

      Yksinään kävelylle lähteneelle naiselle tarjotaan samoja palveluita kuin muillekin, mutta hiukan eri tavalla esiteltynä. Kättely ei meinaakaan nyt päättyä, katse nauliintuu syvälle silmiin ja kehut koskevat kansallisuuden lisäksi myös ulkonäköä, hymyä tai vaikkapa kävelytyyliä.

      – Ja jos haluat paikallisen ystävän, voin lähteä näyttämään sinulle vaikka kylän markkinoita, eräs veneretkiä kaupitteleva nuori mies mainitsee.

      Kun utelias toimittaja tiedustelee suoraan, etsiikö nuorukainen kenties tyttöystävää, hymy kasvoilla leviää entisestään.

      – Vau, etenet liian nopeasti, mies naurahtaa.

      Huojuvien palmujen reunustamat trooppiset hiekkarannat ovat otollinen ympäristö romanssien syntymiselle, ja rannalla sekä kylillä tulee vastaan usein ulkomaalaisen naisen ja paikallisen miehen muodostamia, käsi kädessä kulkevia pareja."

    • ihra-vallu

      Ei kerta vielä homoa tee, miksi et tyydy miehen reikään? Sitä saa ja on kireämpikin kuin emätin!

      • täälläonnaisia

        Kakkareikään? Onko vantaalla vain homoja?

        Terkut Keravalta


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4188
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3163
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2340
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      35
      1348
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      929
    6. 134
      921
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      894
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      832
    9. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      776
    10. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      770
    Aihe