Mölyävät kafferikiitäjät julkisissa

Ovatko ne hiljaa jos laittaa vaikka banaanin suuhun?
24264
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

epäsosiaaliset sulkeutuneet juntti kantikset eivät saa suutaan auki ja niitä häiritsee kun muut ovat sosiaalisia ja iloisia xD

1Äänestä
  • Tolkuton älämölö on kyllä jotakin muuta kuin sosiaalisuutta tai iloisuutta!
    Kaffereille omat suljetut tilat! Menkööt niihin mölisemään!
    Vaikkapa bussin takaosaan "Ikiomat" ja myös ilmaiset "kuljetustilat"

    2Äänestä

  • Lastenraiskaajat ovatkin tooooosi sosiaalisia tyyppejä?

    Äänestä

Katsoin luontokirjasta tuo kafferikiitäjien mölyäminen kuuluu kyseisen olennon parittelurituaaleihin siksi heidät kannataa kiertää kaukaa.

2Äänestä

Kafferikiitäjät ei lopeta mölötystään ennenkuin ne salvetaan!
Luin kafferikiitäjien käsikirjasta, jae kuusi suura 13.

Äänestä

Somalien kulttuuriin kuuluu, että julkisella paikalla kuuluu olla äänekäs.

2Äänestä
Aloittaja

Heh kommenttien perusteella vaikuttaa siltä että valtaosa suomalaisista ärsyyntyy kafferikiitäjien mölystä. Mitäs suvakki tähän?

1Äänestä

Pakkaset jäädytti kaffereiden munat.

Äänestä

ei ole kafferikiitäjiä näkynyt. Kuulemma lentävät lämpimään kun tulee kylmä.Palaavat sitten räksyttämään kun tarkenee päivystää yötä myöten asemalla. Keväällä alkaa taas kuulla kaduilla kafferikiitäjän mölyä, kafferikiitäjien kutsuhuuto naaraille: huorra, huorra, huorra ja karkotusääni eri lajia oleville: rasssisti, rasssisti, rasssisti.

1Äänestä

Irak is not safe kuuluu myös kafferikiitäjien kutsuhuutoihin joihin vastaa vain jälkeenjääneet naaraspuoleiset oliot.

1Äänestä

Ne on tosiaan kova äänisiä. Itiksessäkin ne huutaa toisilleen niin kovaa, että kun ne ohitti meikäläisen oli kuin olis megafonilla korvaan huudettu vaikka ne huutopuhui keskenään lähtömaan kulttuurin nojalla.

Nyt selvisi miten kaapuväellä on niitä uuden karheita autoja jotka on kuin just autoliikkeestä ulos ajettu.

http://bit.ly/2FdGr3L

Äänestä

Yrittänyttä ei laiteta. Hyvin yrittäjää limen oli tämä nainen ja joutui Suomalaisen kateuden uhriksi

1Äänestä

Käyn suhteellisen säännöllisesti Husin erikoispoliklinoilla ja joka jumalan kerta siellä on kälättäviä matuja tulkkeineen.
Onko täysin mahdotonta neuvoa noille tunkeutujille vokin suojissa suomalaisia tapoja julkisissa liikennevälineissä, virastoissa ja sairaaloissa, että monen desibelin kälätys ei vaan kuulu asiaan.

Äänestä

Kevät tulee ja sen mukana kafferikiitäjät

Äänestä
  • Keitän just Häätö vettä . suomeksi kaffea varten vedenkeittimellä. On niin sanottua pika Kaffea pussissa. En saa käyttää valkoisia rasistisia suodatin pussejani. Puolisoni on Tampereella aivopesu koulutettu. Otan läh.aikoina eron hänestä. Kunhan maistraatissa käymme. Siten perin hänen kahjon " perityn lukaalin puoliksi .
    .

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Keitän just Häätö vettä . suomeksi kaffea varten vedenkeittimellä. On niin sanottua pika Kaffea pussissa. En saa käyttää valkoisia rasistisia suodatin pussejani. Puolisoni on Tampereella aivopesu koulutettu. Otan läh.aikoina eron hänestä. Kunhan maistraatissa käymme. Siten perin hänen kahjon " perityn lukaalin puoliksi .
    .

    On oikein erota suvakkinatkusta.

    Äänestä

LUGER 5/5

Äänestä

Kafferikiitäjien soidinlaulu on vastustamaton

Äänestä

Jos ne ovat huono kuuloisia, nämä kiitäjät?

Äänestä

Tilanne vain pahenee

Äänestä

Kannattaa ennemmin ostaa oma auto! 👍🏾 Suosittelen V8, niin moottorin pärinällä saa sit sensuroitua lasien ulkopuoleltakin tulevat älläbäwälläbät.

Äänestä

Raudoitettua bootsia ymmärtävät

Äänestä

Ei ole Kafferin voittanutta sosiaalitukien hyödyntämisessä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


old_profile_100320 kirjoitti:

Ovatko ne hiljaa jos laittaa vaikka banaanin suuhun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu