Onko persuilla tietoa missä sijaitsee ne Venäjän 10kpl ydinpommeja, jotta osaa sitten sijoitella noita itsekyhäämiä jalkaväkimiinoja oikeaa paikkaan?
Venäjän ydinpommit
6
75
Vastaukset
- Rajatumpeen
Ohjuksien sijaintipaikoilla ei sinänsä ole mitään merkitystä, Alakurtista tai jostakin muualta ihan rajan pinnasta ammuttu ohjus saattaa kantaa parhaillaan jopa useita kymmeniä kilometrejä Suomen puolelle. Jalkaväkimiinat tulee sijoitella rajanylityspaikoille niin Ruotsin kuin Norjankin rajoille. Vain siten on mahdollista estää tavallisen jalkaisin liikkuvan kansan joukkomaastamuutto Venäjältä tulevan ydiniskuaallon uhatessa.
- sextiettan_munsala
hahaha ei auta! soutamalla lähdetään kuten isoisät aikoinaan.
- sotatulloo
Hulluhan sää olet, jos noin ajattelet.. poishan täältä on silloin päästävä, jos tänne ydinpommeja 10kpl laitetaan tulemaan, joko soutamalla Ruotsiin tai juosten Venäjälle ne miinat vain vaikeuttaa matkantekoa..
- Sopiiepäillä
sotatulloo kirjoitti:
Hulluhan sää olet, jos noin ajattelet.. poishan täältä on silloin päästävä, jos tänne ydinpommeja 10kpl laitetaan tulemaan, joko soutamalla Ruotsiin tai juosten Venäjälle ne miinat vain vaikeuttaa matkantekoa..
Noinkohan Ruotsidemokraatit olisivat valmiita ottamaan 5.5 miljoonaa suomalaista venepakolaista avosylin vastaan?
- atomitason.porukka
On tietoa. Koordinaatit sijaitsevat puoluetoimistolla lukitussa kassakaapissa, johon on pääsy ainoastaan puolueen ydinryhmällä.
- tupla07
Lauralla on siis koordinaatiti tiedossa, onko puoluetoimistolla oma salainen palvelu?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "944263Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293233No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452350- 351358
- 10949
- 141948
- 6904
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12842Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124786- 11780