Tuleeko tarkistuslaskenta

Miksi kynät oli lyijykyniä ??
6115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jotta numeron voi vaihtaa, koko äänestys on huijausta. Tieto enator "laskee" äänet tarkoituksella väärin, jotta pelle voittaisi taas. Huhtasaari ja Väyrynen olisivat muuten voitolla, eikä sisäsiittoinen ööö mies.

Äänestä

kun nimeni johonkin panen, tässä tapauksessa numero jota ei voi kumittaa.

Äänestä
  • tarkistuslaskenta oli joulukuussa

    Äänestä

Mieti kuule sitä seuraavat kuusi vuotta.

Äänestä

Muun kuin lyijykynän teksti näkyy äänestyslipun lävitse.

Äänestä

Itku on suurta. No onneksi on kuusi vuotta aikaa itkeä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Hmmmmms kirjoitti:

Miksi kynät oli lyijykyniä ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu