Nyt on pressanvaalit taas ohi, mikä oli panoksenne, menikö hyväntekeväisyyteen vai minne. Kummallisen hiljaiset rivit verrattuna mitä "ylivoimaa" esititte vielä tänäänkin. Säälittävät vajaa 7 prossaa, hahahahahahahaah. Kuinka ilkeätte enää ulos tulla kellareista.
Missä ovat laura-fanit, minne mänitte
6
138
Vastaukset
Kaikki olivat varmaan rukoilemassa mielikuvitus ystäväänsä.
- Tyytyväinen2018
Pääasiahan on, ettei Laurasta tullut pressaa. On lisäksi hienoa, että se oli kaukana siitä. Maahanmuuttokriittisyydellä voi näinä aikona ratsastaa pitkälle. Ehkä kannattaa kuitenkin jatkossa miettiä, että möläyttääkö olevansa kreationisti ja selostaa hevonpaskaa, kuinka "pitäisi olla kehittymässä olevia apinaihmisiä, jotta evoluutio" jne. Oliko tästä puhe joskus? Oli. Silloin tuli jo selväksi, että se siitä. V*tuiksi meni! Olkaat hyvät, ja nauttikaa vaalimenestyksestänne. Sen te harkitsemattomin miettein mutta suulailla suillanne ansaitsitte, idiootit.
- ÄlkääOlkoKatkeria
Täällä ollaan, ja vaalit menivät hyvin, kiitos kysymästä.
Ainoa asia, mikä hieman harmittaa, on Matti Vanhasen suhteellisen pienet kannatusluvut. Olisi ansainnut parempaa. Mutta hänestähän voisi tulla meille hyvä pääministeri, valtiomiesainesta kun on.
Lauralle paljon onnea toivottaa Laura-fani nyt ja aina. - masuri21
Itse olen erittäin hyvilläni vaalituloksesta. Huhtasaari sai enemmän kannatusta kuin
kommunisti Kyllönen ja demari Haatainen yhteensä.
Olen tyytyväinen ,että Väyrynen voitti Vanhasen.
Huhtasaari ja Väyrynen saivat yhteensä enemmän ääniä kuin homohaavisto.
Näin suvakit saivat murskatappion.
Huhtasaari voitti vaalissa neljä ministerinä ollutta ehdokasta.
Vaalitilanne on hyvin epäoikeudenmukainen. Presidentin tehtävää hoitava ehdokas on paremmassa asemassa kuin muut. Hän voi kehuskella että on tavannut sen ja se päämiehen.
Media antaa istuvalle presidentille enemmän tilaa. Vaalikamapanijan kuluessa Niinistön kannatus heikkeni mutta aika ei riittänyt muilla nousta tasoihin.- älkää.vääntäkö
Eihän tuo yhtälö pidä paikkaansa, Huhtasaarihan on suvakki sieltä pahimmasta (parhaimmasta) päästä, Huomioikaa sen Ìsis-yhteydet, sehän hilaa suomeen noita ihmistappajia.
- RomVisk
Ne meni Pekka Puskan kanssa puskaan piiloon.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1413908Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3533027Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt131937Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa101665Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41109- 71964
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38874Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat23821- 69793
- 44784