Ei ole hintillä jauhot pussissa

http://www.iltalehti.fi/politiikka/201802022200716509_pi.shtml

Tosin ei niitä ole sinne koskaan saatukaan. Siis mistä tuollaisia vastarannankiiskien kutuja syntyy. Tuolla hintillä ei ole koskaan ollut mitään järkeä missään sanomisissa. Ärsyttävä paska suoraan sanottuna.
4107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Näkyykö kello?

NO NÄKYY!

Äänestä

Kokemusta ei voi suositella, joten suorittakoon omissa sessioissaan. Mikä tahansa parisuhde kuolee sellaiseen.

Äänestä

Näin minäkin kerran tuon hiipprain telkussa, ei saanut yhtään pistettä, inhottavuudessa kylläkin kaikki kympi.

Äänestä

Enbuske on intellektuelli. Ja lehmät lentää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pitäis.lärvinsä.kiinni kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/politiikka/201802022200716509_pi.shtml

Tosin ei niitä ole sinne koskaan saatukaan. Siis mistä tuollaisia vastarannankiiskien kutuja syntyy. Tuolla hintillä ei ole koskaan ollut mitään järkeä missään sanomisissa. Ärsyttävä paska suoraan sanottuna.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu