Prohormonit päivitystä

Leanbutnotmean

Edellinen ketju aiheesta jo niin vanha, että päivitetään mikä on tilanne tänä päivänä. Tuolla vamhassa ketjussa oli, että prohormonit luokitellaan laittomiksi U.S. ja U.K. Silti niitä näyttää olevan runsaasti myynnissä verkkokaupoissa myös Euroopassa?? Esimerkiksi Androvar nimistä valmistetta, jota on kovasti kehuttukin. Mikä tässä nyt on linja, tukeeko lääkeainerikos jos tilaa Suomeen ja huonolla tuurilla jää tullin syyniin? Ja onko nämä aineet edes prohormoneja vai jotain feikkiä? Prohormonien hyödyistähän on paljon väitelty täälläkin ja tuntuu olevan monenlaisia kokemuksia. Olisi kiinnostavaa kuulla joltakin, joka on kokeillut.

0

1847

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

        Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
        Maailman menoa
        266
        3348
      2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

        Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
        Maailman menoa
        87
        1519
      3. 66
        1213
      4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

        Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
        Ikävä
        199
        1049
      5. Persujen puoluekokous 2026

        Missä ja Milloin pidetään ?
        Maailman menoa
        55
        1015
      6. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

        "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
        Taivalkoski
        50
        966
      7. Mikä se viehättävin

        Asia on kaivatussasi?
        Ikävä
        63
        951
      8. Mikä kaivatussasi

        Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
        Ikävä
        42
        797
      9. Mitä tekisit jos

        Aamulla vierestäni heräisit
        Ikävä
        47
        772
      10. Olet hirviö

        Eikä kukaan saa mua muuttamaan mieltäni.
        Ikävä
        113
        726
      Aihe