Peetu Pieruinen ja Krista Spermakoski

Mitä luulette kumpi nappaa enempi mitaleita koreanmaalta?
41058
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hmm..saako niitä 70-luvun hittituotteita, sinisiä minisuksia käyttää?

Äänestä

Enni Rukajärvi, jos pipo ei haudo liikaa päätä?
Oletteko muuten koskaan nähneet Enniä ilman tuota hiostavaa pipoa, pälvikaju iskee!

Äänestä

Pietu pieruinen ja spermakoski on kyllä kovia. Spermiksellähän on vielä 30km hiihto jäljellä

Äänestä

Kyllä spermaposki vetää kusiluikuilla ykköseksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Spermakoskenrista kirjoitti:

Mitä luulette kumpi nappaa enempi mitaleita koreanmaalta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu