Ottakaas iltalääkkeet!

Nyt on teidän jutut taas sitä luokkaa, että on tainnut iltavierailu dosetin luona unohtua.

Itse näytin esimerkkiä ja otin iltabenzon. Nyt on mieli seesteinen ja painostavat äänet pään sisällä vaienneet.
3100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minä otin jo iltapäiväbenzon. Nyt juon iltaoluen jos toisenkin. Aamulla menen palkkatuki"töihin".

Äänestä

Taidat olla työtön laiskuri pummi.

Äänestä
  • KokkareTROLLI siellä taas asettelee itseään muiden yläpuolelle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lääkitysmuistuttaja kirjoitti:

Nyt on teidän jutut taas sitä luokkaa, että on tainnut iltavierailu dosetin luona unohtua.

Itse näytin esimerkkiä ja otin iltabenzon. Nyt on mieli seesteinen ja painostavat äänet pään sisällä vaienneet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu