Millä konstilla nuo Arabit?

ARABILÖYSÄT

Saavat aikaan nuo näkyvät ja isot lihakset, joissa ei ole voimaa ei sitten yhtään? HAHAHHA!! sixpackit näkyy m onella, jokaisen lihaksen rajat erottuu, mutta voima ei noilla ole sitten ei yhtään? 10 tai 14kilon käsipainoilla tehdään hauiskääntöä, vaikka hauis on amerikkalaisen jalkapallon kokoinnen..Suomalainen nostaa samat painot sitruunan kokoisella haballa..

7

733

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • eriogjf

      Treenaamalla. Kun käy salilla päivittäin, se alkaa näkyä ulkomuodossa, vaikka vatkaakin niitä pikkupainoja. Käyn usein salilla ja siellä on joka kerta samat arabit harjoittelemassa.

    • vhuttu

      Kaipa ne arabi kaverit on sitten niitä kehonrakentajia. Osa "lihaksesta" on nestepöhinää, juurikin tuosta jatkuvasta pumppauksesta johtuen. Mutta ihan järkevää jos pystyy bodailla tosi usein.
      Voiman lisääminen ei vaadi isoja lihaksia, niinkuin ei nopeuden lisääminenkään.
      Mitä kukakin sieltä salilta sitten hakee.

    • grfgfgfgf

      Mihin sitä voimaa tarvitaan niin paljon? Jos noista valita pitää niin helvetin hieno kroppa ja vaikka kilon painolla heilumista seuraavat vuodet. Ääliömäinen ketjun aloitus kokonaisuudessaan.

      • ArabitHaisee

        Arabit ovat lampaannussijoita. Tärkeintä on saada lammas kiinni.


    • juuden

      Juutalaisilla hyvät kropat myös.
      Kosher parasta bodyruokaa.

    • Nuoarabit

      Siptsuptelevat jossain läpsykkäkengissä ja hinkuttavat eristäviä liikkeitä käsille tunnin. Sitten siptsuptelevat kotiin sandaaleissa. Tai en tiedä mitä ovat. Saattaa olla kreikkalaisia ja muita latinohomoja. Ei sillä tavalla voimaa hankita. Treeni ei ole mitään leppoisaa läptsyptelyä jos voimaa hankkii. Niitä homoja pitäisi pistää turpiin ihan muuten vain. Pysyisivät pois katukuvasta päivää pilaamasta.

    • Kdkfnn

      Arabi bodarit on kyllä heikkoja

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      332
      2629
    2. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      176
      1885
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      32
      1684
    4. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      279
      1527
    5. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      51
      1036
    6. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      269
      892
    7. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      247
      773
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      57
      645
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      40
      565
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      46
      551
    Aihe