Alikersantti Lehto ei tosiasiassa ollut kulmikkaan komea Åke Lindman. Lehto oli lyhyt ja ruma. Hänellä oli pieni penis. Hän oli yksinhuoltajaäidin lapsi Tampereelta. Hän oli nuorena nöyryytetty ja lannistettua. Tampereen kadulla isot pojat mm. kerran pakottivat hänet syömään hevosenpaskaa. Lehdossa tuli synkkä psykopaatti joka vihasi kaikkia.
Alikersantti Lehto on persunatsien prototyyppi?
vaiettu-totuus
6348
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Eikun suvakin esi-isä. Suvakki ei pysty itse tuhoamaan vihaamansa kaikkea ympäriltään niin tilaa muslimeja ja etnorikollisia joiden laumat hävittävät kaiken kuin heinäsirkat.
Sotamies Riitaoja oli tyypillinen persu, aivan kuin Halla-aho.
Riitaoja oli pikemminkin kuin irakilainen sotilaskarkuri. Ei vain kerinnyt lähteä karkuun. Halla-ahohan ei ole sotilaskarkuri vaan aseistakieltäytyjä.
Seppo Lehto oli kyllä Turusta.
En ole lukenut "Tuntematonta sotilasta" mutta tosiaanko siinä kuvataan Lehtoa noin?
"Lyhyt ja ruma", "pieni penis"?
Ketjun aloittaja on miehimys vasemmistolaistaiteilija joka miettii vain seikkoja jotka häntä häiritsisivät.