Vuokko pudotti mukilaatikon lattialle

Kaikki Paavo ja Vuokko mukit menivät rikki. Nyt siis vaimonikin on liittynyt minua vastustavien ja mustamaalajien joukkoon. Jos en saa ilmaiseksi uusia mukeja niin eroan koko Suomesta ja KGB,stä. Minua tyrkitään ja herjataan aina. Olen syytön kaikkeen mutta silti minusta tehdään syyllinen kaikkeen.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Piti vielä sanomani, että Vuokko valittaa jatkuvasti siitä, että minulta ei tule enää muuta kuin lämmintä ilmaa. Se on teidän vikanne kun ette äänestänyt minua Presidentiksi. Minulta hävisi koko alkiolainen siementuotanto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paavi.Väyrynen kirjoitti:

Kaikki Paavo ja Vuokko mukit menivät rikki. Nyt siis vaimonikin on liittynyt minua vastustavien ja mustamaalajien joukkoon. Jos en saa ilmaiseksi uusia mukeja niin eroan koko Suomesta ja KGB,stä. Minua tyrkitään ja herjataan aina. Olen syytön kaikkeen mutta silti minusta tehdään syyllinen kaikkeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu