päärynävartaloni, manaatin nenäni ja jalattomuuteni johtuu alkoholista. En kuitenkaan ole täysin kädetön. Miksi lääkkeet ei toimi? Lisää nestemäistä?
Vastaukset 6
- Kiiltokuva_poika
Tässä vinkkejä. Et ole kädetön nynnerö. Hyvät että on sulla vahvat miehen kädet. Kokeile käsilläseisontaa kokovartalopeilin edessä poseeraten. Puolipukeissa. Pelkät aluskalsarit riittää. Voit toki olla ilmankin. Sekin toimii. Ylimääräiset notkeat vatsalihat valahtavat kasvoillesi peittäen manaattinenäsi. Saat miehekkään rintakehän ja sixpack vyötärön. Hetkeksi vain. Sekin riittänee nostamaan itsetuntoa. Napsautat lennosta yhdenkäden selfien ja käännät kuvan ylösalaisin. Ei tarvitse phosopata. Näky on sellaisenaan kaupallista myyntitavaraa kuumilla poikakalenterimarkkinoilla. Palomiehetkin jää kakkoseksi. Lääkityksestä en tiedä. Kotitekoinen hyväntuoksuinen kilju kelpaa. Sitä saapi nyt kypsytellä oikein luvan perästä kämpillä kotona naapureiden iloksi. Edullista ja päähän napsahtavaa.
- veijo.Weismuller.89.v
Mikä siinä onenkii kun kuuluisa puumamainen notkeus on aavistuksen kärsinyt waterlootaa.
SE on se kun viina kangistaa jalat. ja pään myöskin. Sitä kroppa muodostuu päärynäksi kun vetää monta sixpäkkii.
- mä_oon_urheiluhullu
Päärynävartalosi noudattaa punaviinipullon muotoa. Harrastus realisoituu omassa kropassa. Jos jätät viinin ja oluet niin tilalle bodia ja sporttia. Tsemppistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 138866
Jasmin Vähäkangas valehtelee kolumnissaan. Hän ei ole "taaperon" äiti.
Lapsi ei taaperra. Vielä seurakunnan lehdessä valehtelee noin?83718- 58676
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha83659Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät55571Hyvää yötä
Ikuinen kohtalo, sydänystävä, rakkauteni♥️.. kumpa olisimme saaneet elämältä mahdollisuuden!26553Kuhan lie kuollu auto-onnettomuudessa kylillä?
Joku nuorimies löytyny kuolleena kylän liepeillä ulos ajetusta autosta.Kenen poikahan lienee?4523- 152471
Missähän pöytäkirja viipyy, taas?
Hallituksen kokouksessa oli eilen mielenkiintoisia asioita käsiteltävänä. Pöytäkirja on ollut yleensä saman iltana luett41464- 42459
