YLEN HASSUT JÄLKIVIISAAT!

https://areena.yle.fi/1-4379039

Kyllä on yle jälkiviisaansa valinnut Karvala ja Blofeld eivät tiedä edes mikä on oikea ja vasenkäsi, vaan iskä ja äiskä on niille merkannut ne tushilla !


Late Lapista. SSSS Ry!
1111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olisikohan parempi nimetä jälkeenjääneiksi ja eikös tuo juontaja tokaissut että puhutaanko välillä Trumpista eihän ne muusta puhukkaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Late_Lapista1 kirjoitti:

https://areena.yle.fi/1-4379039

Kyllä on yle jälkiviisaansa valinnut Karvala ja Blofeld eivät tiedä edes mikä on oikea ja vasenkäsi, vaan iskä ja äiskä on niille merkannut ne tushilla !


Late Lapista. SSSS Ry!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu