https://www.youtube.com/watch?v=gw3wxH7niUY
HKI EI SAA KOKOONTUA 22 JÄLKEEN!
SOTATILA, POLIISI PETTI KANSAN HKI!
HKI EI SAA KOKOONTUA 22 JÄLKEEN!
SOTATILA, POLIISI PETTI KANSAN HKI!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Olihan kova hyökkäys.
Taas on kurdit metelöimässä. Tuo on sitä turhinta mitä voi olla. Oma valtio ei toteudu niin kauan kun alueella on öljylähteitä, eli ei ikinä.
Normihiljaisuus alkaa maassamme klo 22.00.
On sairaita ja vanhuksia, jotka eivät kestä tuota älämölöä.
Kuinka matut (=maahantulijat) ja millä luvalla saavat pitää mielenosoituksiaan kymmenen jälkeen?
Vastaisiko Poliisi tähän?
Viisasta päästää suomalaisilta SUOMESSA KIELLETTYYN aikaan EU:n terroristiksi luokittelema PKK ja USA:n terroristiksi luokittelema antifasistit mellakoimaan ja möykkäämään pääkaupunkiin!
OLETTEKO TE POLIISIT TÄYTTÄ PASHAA?
Ompas outo juttu.
Menköön kotimaahansa mölisemään.
Taitavat olla vähän yksinkertaisia.
Suomesta sais jo heivata tollasen pois ja kaikenlainen sosiaaliavustus pois heti.
Mikä ihmeen hyökkäys? Kuvaaja oli ihan ulalla puolet kuvausajasta peläten ja valmistuen tappeluun vaikkei edes tiennyt ketkä osoittivat mieltään ja vanha mummu odinien takissa oli lähinnä huvittava.. 😂
Laatta lentää kun täällä ennen niin rauhallisessa Suomessa huudetaan kuin jossain Arabiassa..
Lähi-itäläisten heimosodat on tietysti hyvä saada myös tänne rauhalliseen Suomeen. Kiitos sipiläorpostubbin ahneuden saadan mekin nauttia tästä musulmaanien korkeakulttuurista. Viva Kurdistan!