mielisairaat ei saa elvyttää

Siihen meni paha henki, yritä saada henki pois.
5211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Nimimerkkisi kertookin jo kaiken oleellisen sinusta..

Äänestä
  • Psykopaatit suomea pyörittää..

    Äänestä

  • jokupäiväsinäoletminä kirjoitti:

    Psykopaatit suomea pyörittää..

    Ei uskovaiset Suomea pyöritä enää.

    Äänestä

Hauska lukea näitä skitsofreenikkojen juttuja. Kertokaa lisää.

Äänestä
  • Jeesus oli skitsofreenikko, koska uskoi olevansa jumalan poika.
    Hänen jälkeensä tulleet jatkoivat hänen tarinaansa paratiisista, johon pääsee
    ihmisiä auttamalla. Tämä auttamishalu on loputon suo, jossa ei ole loppua.
    Hulluinta on, että tämä valtion tukemaa toimintaa ja ulkopuoliset pakotetaan mukaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SuomenParasiittiRahtarit kirjoitti:

Siihen meni paha henki, yritä saada henki pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu