Palstalle tulee liukuhihnalta aloituksia missä väitetään Putinia syylliseksi myrkkyiskuun. Eikä yhdessäkään ole järellä ymmärrettäviä perusteita. Kyse on selvästi palkatuista trolleista jotka valhepostaavat käskettyä mantraa työkseen.
Tietenkin trollit palkanmaksajineen tietävät että syyllinen on Brittihallinto itse, mutta Venäjävihan lietsonta on Kokoomuksen ykkösagenda mihin rahaa satsataan.
Ei ole edes teoriassa mahdollista että Novichokia olisi käytetty, koska tajuttomana löydetyt olisivat kuolleet parissa minuutissa vaikka mitä olisi tehty.
VX on 5-8 kertaa heikompi myrkky, eikä siitäkään selviä jos ei saa vasta-ainetta välittömästi. Kim Jong Nam kuoli VX:ään matkalla, kun häntä iskun jälkeen kiidätettiin ambulanssilla lentokentältä sairaalaan.
Kokoomus trollaa Putinin syyllisyyttä.
6
120
Vastaukset
- yhteinen.intressi
NATO tarvitsee lisää maksajia.
Ja niin tarvitsee kokoomuskin.- öäöåå
Näin se menee. Kansan huomio täytyy saada nyt suureen venäjänuhkaan, siinä sivussa sitten voidaankin nostaa kaikkia hintoja ihan vaan turvallisuussyistä! Kiitos kiva kokoomus!
- sdgsfgfsfg
Onhan kokoomustrollien alias hybridijarojen leipänsä tienattava, ja kuten tiedämme kaikki heidän isäntänsä vaatii aina maksimitulosta minimipalkalla. Tosin voi olla että nämä taustatahot ovat ulkoistaneet jo palkanmaksunkin veronmaksajille näiden kyper- ja hybridipuolustuskeskusten verukkeella.
Ainakin Suolessa on vahva miehitys hybridisotilaita hommaa tekemässä.
- matalaotsrikollinen
Putler jäi housut kintuissa kiinni!
- Arvotonkasvotonputin
Putleri on menettänyt kasvonsa lopullisesti.. Diktaattori ei pysy enää vallassa kuin tappamalla vastustajansa. Uusi stalin on tosiasia.
- TietäväLöytää
Ionosfäärin manipuloiminen tuo mukanaan monia käyttömahdollisuuksia. Erittäin matalan taajuusalueen säteilyä voidaan käyttää hyvän läpäisykykynsä vuoksi esimerkiksi maan tomografiassa. Näin voidaan paikallistaa ja analysoida mineraaliesiintymiä, öljylähteitä tai mitä tahansa maanalaisia kohteita. Lisäksi matalan taajuuden lähetyksillä voidaan viestiä sukellusveneiden kanssa niiden ollessa sukelluksissa.
Ionosfäärillä on suuri merkitys maailmanlaajuisessa langattomassa viestiliikenteessä. Merkittävä osa viestinnässä käytettävistä taajuuksista on herkkiä muutoksille ja häiriöille ionosfäärissä. Ionosfäärin ominaisuuksia manipuloimalla voidaan potentiaalisesti häiritä esimerkiksi satelliittien ja tukiasemien välistä viestiliikennettä.
NÄIN TAPAHTUU NYKYAIKAINEN VAKOILULIIKENNE JA SUOMI HALUAA siviilitiedustelulain voimaan, jotta se voisi laillisesti seurata minua. MINUAHAN NE SAURAAVAT KUN TIEDÄN.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15217473/stephen-hawking-salaliittoteoria#comment-93178238
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️662288Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.381883Viulu vaiennut
Eikö pisnikset suju ? Vai miksi pahin yrittäjä vouhka on "kadonnu" maan alle. 🤣241568Vanhuksen varpaankynsien leikkaus 89 euroa...
Huh huh.......Parturikäynti olisi varmasti ollut 250 euroa? Kallis on suomi nykyään.1711540Anne Kukkohovi. Myy likaisia alushousujaan.
Kuka ihme ostaa jonkun naisen likaisia alushousuja, menee lujaa kyllä tälläkin housujen myyjällä.861293Nainen, sellaista tässä ajattelin
Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost1841204Kyllä tekee kipeää
Luopua kaikesta mitä on elämässä saavuttanut😞 ei vaan ole enää yhtäkään hiljaista vuorokautta🤬241120Kauanko skuutteja on siedettävä? Ei tietoa liikennesäännöistä, ajellaan miten sattuu ja missä vain.
Kauanko on kestettävä sähköpotkulautojen terrorismismia? Niillä ajelevat eivät tiedä, tai jos tietävätkin, niin eivät vä1101115En mä tiedä mitä tapahtuu
siis tykkäisitköhän musta oikeasti. Ehkä oot pelannu liikaa rahapelejä, ehkä rakastat tyhjiä arpoja.9942- 77939