Simon Elo petti raskaana ollutta vaimoaan!

14461
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Timo Soini oli Elon seksikaveri.

Äänestä

Varmaan miehen kanssa petti. En voi käsittää että joku nainen antaa tuollaiselle. Paitsi tietysti jos taas on käytetty puoluetukea siihenkin tarkoitukseen. Raha ratkaisee vaikka yrjö lentäisi.

1Äänestä
  • En koskisi pitkällä kepilläkään, ihan puistattaa ajatuskin.

    Äänestä

Elo vaikuttaakin habitukseltaan yksinkertaiselta tollolta joka seuraa halujaan.

Äänestä

Juoksisin karkuun jos tuo turilas osuisi tielleni.

Äänestä

Käyköön heppikin siniseksi pudoten pois.

Äänestä

Simon....aahh...

Äänestä

Simon seurasi vain silloisen mestarinsa Halla-ahon esimerkkiä ja ohjausta. Oli uskollinen opetuslapsi. Sittemmin tuli järkiinsä.

Äänestä

Ymmärtäisin paremmin jos vaimo olisi pettänyt. Minä ainakin olisin jos minulla olisi miehenä tuollainen inisevä hyypiö.
Joku tyttönen yritti Elon avulla syventää poliittista uraansa mutta valitsi väärän miehen. Elolla ei ole vaikutusvaltaa pierun vertaa. Valittiin sinisten johtoon kun pölvästi luuli että hän on niin pätevä. Muita ei haluttu uhrata. Sinisiin päättyy Elon poliittinen ura varmasti ja monen muunkin uivelon.

Äänestä

Siiiiimon toteutti vain sinisten mottoa, petä kaikkia.

Äänestä
  • MItseään ne pettää kaikkein eniten, mutta se petos sentään paljastunee heille vaalien jälkeen.

    Äänestä

  • Vaalien jälkeen voi taas katsella mitä voisi pettää muitakin kuin äänestäjiä ja vaimoaan.

    Äänestä

Persut ovat Kokoomuksen mieshuoraosasto

Äänestä

Jos pettää vaimoaan, niin taatusti pettää myös äänestäjiään. Ai niin, sehän petti jo. Täys petturi koko niljake, Sinisen tulevaisuuden puuhamies Elo.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


fgeftgeteterter kirjoitti:

Simon Elo tunnustaa: Petin raskaana ollutta vaimoani kokoomusnuoren kanssa!

https://www.seiska.fi/Uutiset/Kohupoliitikko-Simon-Elo-myontaa-Petin-raskaana-ollutta-vaimoani/1122057?_ga=2.38204005.73905305.1520458921-500358226.1516183970

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu