Vuoden vemakkokisaan ammattilaistason vemakko;

377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ihan perusfemakkohan se siinä, *************** *******.

Äänestä

Edellä ihan perusjampat avaavat herkimpiä tuntojaan mutta hiukan jää kuva etteivät het tosipaikassa tule yltämään edes tasolleen vaikka paraastaan yrittäisivät. :) -Eiks jepu?

Äänestä
  • kyllä tuolla vemakolla on mahdololisuus pärjätä hyvinkin
    tuossa skabassa, jälki on aika vakuuttava, eikö totta. Ei joka
    vemakko tuohon pysty.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vemakolla-eiole-tunteita kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201803232200833924_ul.shtml

joooooooooooooo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu