Antikristus-Valtiaat HYÖKKÄÄVÄT

VoiHerttisenPieksut

Kaikki Valtiaamme Ikävä kyllä ovat enemmän tai vähemmän jopa pahoja Antikristus-olentoja, sell. Valtiaita! Olemme pulassa, hukassa, ihmiset, jos emme ala olla YHDESSÄ samalla puolella, eli ihmisten , elämän ja tämän eliökunnan ja lähi-Universumin.

Etelä-Suomessa olemme nyt ihan kaikki JO nähneet ja kokeneet Herrojen Antikristusten VALLAN, VALEET ja VÄÄRYYDET, Heidän nakittelunsa, langettelunsa esim. lapsiolentoja tai -asioita! HUI HAI! ÄLKÄÄ uskoko ENÄÄ YHTÄÄN mitään mitä teille Taivaasta, Ilmatilassa, Olennoilta tai Valtiaiden TAHOLTA esitetään: KYSEESSÄ on VAARALLISET VALEET, joilla YRITTÄVÄT saada ihmiset täällä eripuraan, epäilemään ihan vaikka MITÄ asioita ihmisistäkin.

Ihmiset OVAT kaikki syyttömiä, olemme täysin langetettuja, asetettuja UHREJA, vuosikausia, jotkut JOPA aika lailla läpi elämänsä. MUTTA yksin EI jäädä kukaan, IHAN Oikeasti, PITÄÄ muistaa, ETTÄ Noilla Antikristus-Olennoilla on VALTAA ja Voimaa, OVAT VÄKEVIÄKIN ja osaavat satuttaa ihmisiä VAIKKA millä ja Miten! EMME saa jäädä yksin, jokaisella on ja on oltava JOKU uskottu, luotettu hlö, JOLLE kertoa Mitä kaikkea on JOUDUTTU kestämään, kärsimään ja osaksemme saamaan! Olemme YHDESSÄ kaikki TÄÄLLÄ samassa Veneessä, MUTTA nyt on Aika upottaa Noi Antikristukset eli Valtiaat TÄSTÄ uppoavasta Laivasta, ennen kuin upottavat, hukuttavat kaikki meidät täällä VALEISIIN (ilmatila TÄYNNÄ pelkkää VALETTA, Vain Valtiaiden KOHDALLA ja lastensa asiat OVAT PITÄNEET PAIKKANSA).

Heistä on PAKKO alkaa kertomaan, kirjoittamaan IHAN joka puolelle muuallekin, edes viranomaiset eivät ihmettele enää yhtään, vaikka sanoo niillekin Noista Valtiaista, Aikeistaan ja mitä OVAT saaneet JO AIKAAN. ARMEIJAN, ITSE asiassa useiden sellaisten on SYYTÄ ALKAAherätä huomaamaan, Mikä on se AINOA asia ja UHKA, joka UHKAA täällä ihmisiä ja ihmiskuntaa: se on Valtiaat ja lapsensa (toivon mukaan eivät kauaa, ressukat jälkimmäiset)! Tämä planeetta ON PELASTETTAVA ihmisille ja ihmisyydelle, EI ENÄÄ INVAASION tehneille AVARUUS-JÄTTILÄISILLE, Antikristus-Dinosauruksille! Aikansa on MENNYT JO YLI TUHAT vuotta sitten! OLKAA ihmiset YHDESSÄ, niin voitamme Heidät! Tämä eliökunta, planeetta ja Oikeus on meidän ihmisten!

3

190

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tätätarkoitan

      Olet hyvä esimerkki uskovaisesta.

      • OpetteleENSIN

        Kuule, en todellakaan ole minkäänlainen uskovainen, sinä et tiedä YHTÄÄN mitään ihmisistä, olennoista tai asioista! Sulla on KAIKEN ymmärryksen puute, johtuu varmastikin siitä, että olet saanut pumpulissa tai patterin välissä kasvaa, ILMAN Valtiaita (eli helvettiä ja hornaa), ilman vaikeuksia ja ilman elämän kokemuksia!

        Älä tule selittämään YHTÄÄN mitään muille, luulosi EI ole tiedon EIKÄ minkään väärtti! Et tiedä etkä tunne muita, ole siis hiljaa muista!


      • luulokuulo
        OpetteleENSIN kirjoitti:

        Kuule, en todellakaan ole minkäänlainen uskovainen, sinä et tiedä YHTÄÄN mitään ihmisistä, olennoista tai asioista! Sulla on KAIKEN ymmärryksen puute, johtuu varmastikin siitä, että olet saanut pumpulissa tai patterin välissä kasvaa, ILMAN Valtiaita (eli helvettiä ja hornaa), ilman vaikeuksia ja ilman elämän kokemuksia!

        Älä tule selittämään YHTÄÄN mitään muille, luulosi EI ole tiedon EIKÄ minkään väärtti! Et tiedä etkä tunne muita, ole siis hiljaa muista!

        Puhuisitko kovempaa, kun en oikein kuule.
        Niin mitä minun pitäisi opetella.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      198
      6888
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      159
      2036
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1688
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1390
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      55
      1228
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      50
      1098
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      100
      1064
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      7
      996
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      251
      944
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      929
    Aihe