Antikristus-Valtiaat HYÖKKÄÄVÄT

VoiHerttisenPieksut

Kaikki Valtiaamme Ikävä kyllä ovat enemmän tai vähemmän jopa pahoja Antikristus-olentoja, sell. Valtiaita! Olemme pulassa, hukassa, ihmiset, jos emme ala olla YHDESSÄ samalla puolella, eli ihmisten , elämän ja tämän eliökunnan ja lähi-Universumin.

Etelä-Suomessa olemme nyt ihan kaikki JO nähneet ja kokeneet Herrojen Antikristusten VALLAN, VALEET ja VÄÄRYYDET, Heidän nakittelunsa, langettelunsa esim. lapsiolentoja tai -asioita! HUI HAI! ÄLKÄÄ uskoko ENÄÄ YHTÄÄN mitään mitä teille Taivaasta, Ilmatilassa, Olennoilta tai Valtiaiden TAHOLTA esitetään: KYSEESSÄ on VAARALLISET VALEET, joilla YRITTÄVÄT saada ihmiset täällä eripuraan, epäilemään ihan vaikka MITÄ asioita ihmisistäkin.

Ihmiset OVAT kaikki syyttömiä, olemme täysin langetettuja, asetettuja UHREJA, vuosikausia, jotkut JOPA aika lailla läpi elämänsä. MUTTA yksin EI jäädä kukaan, IHAN Oikeasti, PITÄÄ muistaa, ETTÄ Noilla Antikristus-Olennoilla on VALTAA ja Voimaa, OVAT VÄKEVIÄKIN ja osaavat satuttaa ihmisiä VAIKKA millä ja Miten! EMME saa jäädä yksin, jokaisella on ja on oltava JOKU uskottu, luotettu hlö, JOLLE kertoa Mitä kaikkea on JOUDUTTU kestämään, kärsimään ja osaksemme saamaan! Olemme YHDESSÄ kaikki TÄÄLLÄ samassa Veneessä, MUTTA nyt on Aika upottaa Noi Antikristukset eli Valtiaat TÄSTÄ uppoavasta Laivasta, ennen kuin upottavat, hukuttavat kaikki meidät täällä VALEISIIN (ilmatila TÄYNNÄ pelkkää VALETTA, Vain Valtiaiden KOHDALLA ja lastensa asiat OVAT PITÄNEET PAIKKANSA).

Heistä on PAKKO alkaa kertomaan, kirjoittamaan IHAN joka puolelle muuallekin, edes viranomaiset eivät ihmettele enää yhtään, vaikka sanoo niillekin Noista Valtiaista, Aikeistaan ja mitä OVAT saaneet JO AIKAAN. ARMEIJAN, ITSE asiassa useiden sellaisten on SYYTÄ ALKAAherätä huomaamaan, Mikä on se AINOA asia ja UHKA, joka UHKAA täällä ihmisiä ja ihmiskuntaa: se on Valtiaat ja lapsensa (toivon mukaan eivät kauaa, ressukat jälkimmäiset)! Tämä planeetta ON PELASTETTAVA ihmisille ja ihmisyydelle, EI ENÄÄ INVAASION tehneille AVARUUS-JÄTTILÄISILLE, Antikristus-Dinosauruksille! Aikansa on MENNYT JO YLI TUHAT vuotta sitten! OLKAA ihmiset YHDESSÄ, niin voitamme Heidät! Tämä eliökunta, planeetta ja Oikeus on meidän ihmisten!

3

193

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tätätarkoitan

      Olet hyvä esimerkki uskovaisesta.

      • OpetteleENSIN

        Kuule, en todellakaan ole minkäänlainen uskovainen, sinä et tiedä YHTÄÄN mitään ihmisistä, olennoista tai asioista! Sulla on KAIKEN ymmärryksen puute, johtuu varmastikin siitä, että olet saanut pumpulissa tai patterin välissä kasvaa, ILMAN Valtiaita (eli helvettiä ja hornaa), ilman vaikeuksia ja ilman elämän kokemuksia!

        Älä tule selittämään YHTÄÄN mitään muille, luulosi EI ole tiedon EIKÄ minkään väärtti! Et tiedä etkä tunne muita, ole siis hiljaa muista!


      • luulokuulo
        OpetteleENSIN kirjoitti:

        Kuule, en todellakaan ole minkäänlainen uskovainen, sinä et tiedä YHTÄÄN mitään ihmisistä, olennoista tai asioista! Sulla on KAIKEN ymmärryksen puute, johtuu varmastikin siitä, että olet saanut pumpulissa tai patterin välissä kasvaa, ILMAN Valtiaita (eli helvettiä ja hornaa), ilman vaikeuksia ja ilman elämän kokemuksia!

        Älä tule selittämään YHTÄÄN mitään muille, luulosi EI ole tiedon EIKÄ minkään väärtti! Et tiedä etkä tunne muita, ole siis hiljaa muista!

        Puhuisitko kovempaa, kun en oikein kuule.
        Niin mitä minun pitäisi opetella.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      260
      9261
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      313
      6463
    3. Verinen koira

      Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
      Imatra
      68
      1488
    4. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      6
      1351
    5. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      109
      1131
    6. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      83
      1112
    7. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

      Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      72
      963
    8. Mopokeulija

      Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
      Haapavesi
      43
      818
    9. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

      Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
      Ähtäri
      23
      726
    10. MUISTATTEKO SEN?

      Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk
      Joukkoliikenne
      311
      718
    Aihe