Ruotsissa joukkoraiskaus muslimit
vbnvnn
391
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
"Kertoo lukeneensa potilastietoja poliisin papereista.." heh heh. Joo joo ja kaikki mahdollinen muukin saatu ympättyä samaan kertomukseen. Tämä juttu on ainakin selvää sontaa, mitään todisteitahan ei ollut esittää että edes tuollaista olisi tapahtunut, kuten lääkärintodistus jne. Eikä edes kyseisen naikkosen nimellä löydy mitään ko jutusta vaikka hän kirjoituksen mukaan on tullutkin omilla kasvoillaan julkisuuteen. Koko henkilöä ei edes ole olemassa.. 😂
Juuri näin! Kaikki muslimien syyksi laitetut joukkoraiskaukset (ja autojenpoltotkin) ovat valhemedian paskapuheita. Rehdimpää väkeä kuin Lähi-idän väki saa hakea Ruotsista.
Kaikki paha mitä siellä tapahtuu on lähtöisin kantaväestöstöstä ja erityisesti Ruotsi-demokraateista! Tämä on totuus!!!!
Kuuluuko islam muka sivistysvaltioihin?