Mikkelissä Allahu Akbar

Mitäs solidaarinen suvakki siihen ?
4364
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siis SAKlainen vajakki menee lakkoon, kun aktiivista autonmaalaajaa syrjittiin?

Äänestä
  • Tietysti oppoShition juoni on että naarmutetaan autoja, että saataisiin työpaikkoja!

    1Äänestä

Hirvee nimi.

1Äänestä

Mitä mitä Mikkelissä?? Voisko joku selostaa... Oulussa kumminkin tilanne päällänsä

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


AllahinNuotta kirjoitti:

Mitäs solidaarinen suvakki siihen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu