Maailman välit kiristyvät

Haluamme todellakin maailmansotaa!

Haluamme että Ryssä landia pommitetaan Jenkkien toimesta maantasalle!

Hienoa että maailman välit kiristyvät pahasti koko ajan!
361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oi vittu kun tuliskin kriisi, loppuis rasismista, Mee#Too, sukupuoli, ja siirtolais vänkääminen seinää. Kaikille löytyis aktiivimallia elämään ja jonninjoutava vänkääminen jäis sivustalle.

Ihmisille rupeaisi taas maistumaan ruoka ja kaikki vitun erikoisruokavaliot, muuttuis siihen mitä suuhunsa saa.

Äänestä

Eikä ketään enää kiinnostaisi ketkään siltsut vaikka jakaisvat ahteriin vaikka kiinassa.

Äänestä

Päästään eroon paskakokkareista&co ja suomen hurreistakin samalla rysäyksellä.
Maailma muuttuu heti paremmaksi paikaksi.
Ja ruåtsi miehitetään, se pohjoisen ainoa terroristivaltio joutaakin pommittaa kivikaudelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Spekekeke kirjoitti:

Haluamme todellakin maailmansotaa!

Haluamme että Ryssä landia pommitetaan Jenkkien toimesta maantasalle!

Hienoa että maailman välit kiristyvät pahasti koko ajan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu