Kannattaako tämmöstä miestä ees tapailla joka jo ensitreffeillä on pierun hajuinen?
Pierun hajuinen mies
35
884
Vastaukset
Ehkä syy ei ollut miehessä, vaan pierussa. Mies saattoi tuoksua hyvälle, mutta pieru pahalle.
Minä veikkaan että käytetylle, jännämiehen spermalle löyhkäävälle naiselle tuollainen pierunhajuinen mies olisi match made in heaven.
Tuleeko haju pesemättömyydestä vai suolikaasuista? Jos edellisestä, tilanne tuskin muuttuu. Jos jälkimmäisistä, syy saattaa olla tilapäinen. Tapaa useamman kerran. Saat varmaan selville. Jos asia on sinulle turn off, et tietenkään tapaa. Jos se on sinulle yksi vaikuttavista asioista, joudut punnitsemaan kokonaisuutta. Kokonaisuus vaikuttaa. Rakastatko häntä sellaisenaan? "Kouluttamaan" häntä et pysty. Jo sellaisen yritys johtaa väärälle raiteelle ja vie vaikeuksiin.
- Pieruukkojoo
Kannattaa! Pieru on normi juttu.
- wswsw
Jos olikin pinnistänyt ylimääräiset ilmat suolesta ulos niin, et oli tullut lusikallinen housuun?
Silloin. haju jatkuvaa :) Jännityksestä vatsa sekaisin ja yllätys valmis?- aatami-56
Jotkin naiset haisee myös. Se vaan joillain tulee suusta se haju. En muista mut oliko joku rikkiyhdiste pahanhajuiseen hengitykseen syynä.
- Anonyymi
aatami-56 kirjoitti:
Jotkin naiset haisee myös. Se vaan joillain tulee suusta se haju. En muista mut oliko joku rikkiyhdiste pahanhajuiseen hengitykseen syynä.
pidätetty pieru tulee suun kautta jos takaovi estynyt
- Sinkku53
Lyö kusisukalla korville ja juokse niin lujaa kuin ehdit!!!
- ll..l
Suolessa voi ol kasvain. Se estää tyhjentymästä, ei liiku, ei juo vettä ei poist, entsyymit toimii heikosti. ei tyhjene, vaatisi luonnetta liikkua, hoitaa kuntoa. heikko luoone, juoppo ja valehtelee?
Njaapa njaa, ehkä ei. Tai jospa pieraiset sinäkin ja kysäset perään, että kumpi se meistä oli? Sinä vai minä, kun kumpikin haistaan paskalle. :)
- AbumiesMarkku
Ehdottomasti kannattaa.Hän tuskin salailee muitakaan asioitaan.
- Anonyymi
Hätätilanteessa on päästettävä vaikkapa kainalopieru jos perästä ei irtua, näin pieru ei unohdu päästää, toimi HETI!
Teheny äkkinäiselle paskatin.....
Naiset haisee jännämiehelle ei paskalle koko ajan.
- Anonyymi
Rakkaus paskttaaa
- Anonyymi
Rakkaus saa taitavammankin pidättäjän päästämään - myös väärässä paikassa. ;D
Itse nautin vain omista pieruistani. Kauhon niitä noukkaani. Ukko eikä sen pierut kiinnosta enää. Sillä on pleikka, mulla palsta. Joskus nekin kiinnosti.
- Anonyymi
No hyi, susta paljastuu ihme juttuja :)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No hyi, susta paljastuu ihme juttuja :)
Nauratko useinkin omille vitseillesi?
- Anonyymi
FHL ei sitten malttanutkaan olla käyttämättä päläpälän feikkinikkiä vaikka niin lupaili että feikki ei pääse enää feikkaamaan mutta aloittikin sitten itte. :)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
FHL ei sitten malttanutkaan olla käyttämättä päläpälän feikkinikkiä vaikka niin lupaili että feikki ei pääse enää feikkaamaan mutta aloittikin sitten itte. :)
Mutta onnistui löytämään jostain oikean päläpälän todellisen omakuvan. :)
- Anonyymi
Kyllä siihen tottuu. Jos navetassakin viipyy vähä pidempään, niin hajua ei kohta huomaa.
- Anonyymi
Niin. Ja jos paskanhajuisena menet navettaan, nopeesti ne lehmät siihen tottuu.
- Anonyymi
Kannattaisi KESKUSTELLA asiasta kyseisen miehen kanssa. Tosin nykyään taitaa keskustelu olla tuntematon käsite.
- Anonyymi
Pieruntuoksuinen mies ja pieruntuoksuinen nainen voivat kietoutua toisiinsa ja ne pieruntuoksutkin sitten sekoittuvat toisiinsa. Jaettu ilo on paras ilo!
- Anonyymi
Mitä jos pieru tuoksuukin hedelmäiselle persikalle tai citrushedelmille tai mustikalle? Vähän niinkuin tuoksusaippuat?
- Anonyymi
estereitä paskasta on luodattu kyllä, saattavat vihjata tiloista kuten haavainen paksusuolentulehdus
- Anonyymi
Mersu haisee aina pierulle, autossa jos on, pierumies=mersukuski aina :D
Pierumies = Mersukuski. Tietysti kannattaa, jos tykkäät pierun hajusta. Muuten ehkä ei.
Tietysti vahinkoja voi sattua. Ei laijaa aina pysty pidättämään.- Anonyymi
Aloittaja voisi kertoa jatkoiko tapailua vai ei.
- Anonyymi
Ällös nyt. Reppana ätmiä vain jännitti hirmuisesti. Onneksi tuli vain jännäpieruja, eikä jännäkakka.
>simiti<- Anonyymi
Voi hlv. Kuka näitä ikivanhoja juttuja nostelee? Pitää näköjään ryhtyä aina tarkistamaan päivämääräkin!
>simiti< - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi hlv. Kuka näitä ikivanhoja juttuja nostelee? Pitää näköjään ryhtyä aina tarkistamaan päivämääräkin!
>simiti<Nostin itse juuri parikymmentä vuotta vanahn kuuman perunan pöydälle, sori siintä.. tee neitsytpoikamies 40v
- Anonyymi
Vaikuttaa sikalan omistajalta, varakas mies siis
Anna sille heti pillua niin saat hajua ja rahaa ! - Anonyymi
Vedä aina tavatessa syvään henkeä nenän kautta. Se auttaa. Navetan hajuunkin tottuu ajanmyötä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk695494Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6153571SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit842939Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2872769"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –961830Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6601760Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4861441Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re241401Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti141371Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .183948