Paskat housussa huutelemassa ja asepalvelus suorittamatta.
palsta on jo täynnä sotakiihkoilijota jotka itse ovat heti ruotsinlaivalle lähdössä kun pamahtaa.
palsta on jo täynnä sotakiihkoilijota jotka itse ovat heti ruotsinlaivalle lähdössä kun pamahtaa.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Sotahulluja tukemassa toistensa typeryyttä,mutta kun tosi paikka tulee ollaan heti turvapaikkaa pyytämässä kuten vierasväki Suomen keväässä.
Mikäs mahtaa olla kissamies57:n oman asepalveluksen laita? Palvelusaika ja sotilasarvo???
reservin alikersantti ja kahdet kertauharjoitukset takana,aseenkantolupa kuten kansalaisilla ilman rikosrekisteriä teistä en tiedä ,tuskin.
Todisteet?
Voi niitä poloisia jotka joutuvat kissamiehen johtamaan ryhmään.
kissamiehelle käydä aika köyhästi kun oman ryhmän enemmistöä vituttaisi sen touhu.
Yrittäkää ottaa iisisti vaikka kevät tuleekin ja tytöt vilauttelee sulojaan.
https://www.youtube.com/watch?v=kTOh3J73BC0&index=24&list=PLPEt2ipCtIbLicCj0wtjMYBIMMstEaRUl
Skannaa sotilaspassi tai palvelustodistus, muuten en usko sinun käyneen armeijaa. Armeija ei kai koskaan ole ollut kauhean kovassa huudossa teidän punikkien keskuudessa.
itse olet punikkien punikki ,toisin kuin minun vanhenpani taistelivat teitä bolshevikkijuutalaisia vastaan kolmessa sodassa,kun teidän vanhenpanne olivat vielä alakoulussa.
Siinähän teidän ongelmanne ydin onkin että te ette voineet sulattaa juutalaisjohdon kaatumista venäjällä ja nyt kumarratte siionistinaton puoleen mutta turhaan .
Paljon löytyy myös Venäjän kätyreitä kuten katinhäntä.
Putinin trollitehtaasta kajahtaa, kajahtaneita aloituksia ja mielettömiäpiteitä. PSedän pussihousuissa on pimeää, ei eksy sinne järjen valoa.
Kohta poistetaan
Wasup, hkklöjt gavn fgo
Ne on reppanoita joita on hauska vetää kölin alta keskusteluissa, ilman heitä täällä olisi kovin tylsää. :)))
sotakiihkoilija täällä kukaan edes jauha sodasta na Venäjästä kuin sinä.
korkki kiinni, kissapoika!