Nyt palaa Tukholmassa suurlähetystöt...

No nyt alkaa jo palamaan suurlähetystöt Tukholmassa. Portugalin, Tunisian ja Argentiinan suurlähetystöt tulessa kiinni otettu noin 50 mies. Että silleen. ILtasanomat.
7175
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Voi kauheeta. Onkos siellä pahakin ukonilma ja paljon pallosalamointia?

1Äänestä
  • Aloittaja

    Poliisi etsii harmaa partaista miestä. Jotakin oli kohdeltu väärin suurlähtystössä. Että silleen.
    Iltalehti.

    1Äänestä

  • höpöhöpö kirjoitti:

    Poliisi etsii harmaa partaista miestä. Jotakin oli kohdeltu väärin suurlähtystössä. Että silleen.
    Iltalehti.

    Olisko pakinoista tuttu mustapartainen mies muuttanut Ruotsiin ja vanhentunut?

    1Äänestä

  • Aloittaja

    No voi olla Se Kari Suomalaisen piirtämä mustapartainen mies kyseessä . Että silleen.

    1Äänestä

VENÄJÄVENÄJÄVENÄJÄVENÄJÄVENÄJÄVENÄJÄVENÄJÄVENÄJÄVENÄJÄ, PUTIN!!!!

Missään muualla ei osata valmistaa tulitikkuja kuin Venjällä.

1Äänestä

ruotsia ja suhteita rakennetaan ja varmaan mamujen avulla. hyvä homma, näin mamutus rikastuttaa...pian jytisee täälläkin.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


höpöhöpö kirjoitti:

No nyt alkaa jo palamaan suurlähetystöt Tukholmassa. Portugalin, Tunisian ja Argentiinan suurlähetystöt tulessa kiinni otettu noin 50 mies. Että silleen. ILtasanomat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu